Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SNOWMAN Pisak kreślarski

Sprzedam Dodaj do ulubionych
Cena: 5,99 PLN
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.p
https://bit.ly/3yLao36
Dodane 1 miesiąc i 2 tygodnie temu

Opis

cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Pisak kreślarski przeznaczony dla grafików, projektantów i architektów. Idealny do pisania, rysowania i szkicowania oraz kreślenia na kalce kreślarskiej, papierze i brystolu. Wodoodporny. Odporny na działanie światła. 

 •  kolor czarny
 •  9 rozmiarów końcówki do wyboru:
 •  0,05mm, 0,1mm, 0,2mm, 0,3mm, 0,4mm, 0,5mm, 0,6mm, 0,7mm, 0,8mm
 •  nadają się na papier, brystol i kalkę
 •  tusz pigmentowy, nieblaknący i wodoodporny
 •  można nimi kreślić przy linijce i szablonie

 Marka japońska: Snowman

Dystrybutor: Tierra Group

 Średnia cena za 1 sztukę o wybranej grubości.


Japońska marka, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Zaawansowane technologicznie i wysokowydajne produkty marki Snowman są dystrybuowane na całym świecie. Artykuły marki Snowman są wytwarzane przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakość zarówno w procesie produkcji jak i pakowania produktów. Doskonałe komponenty, starannie dopasowane elementy poszczególnych produktów dają każdemu niepowtarzalny komfort użytkowania oraz gwarancję jakości. Oferta marki Snowman skierowana jest zarówno dla biur jak i przemysłu. W ramach produktów w naszej ofercie znajdują się pisaki olejowe dostępne w różnych grubościach linii pisania, markery permanentne, kredowe, pisaki kreślarskie i foliopisy, zakreślacze i inne.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta rozmiaru rysików

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 716
Wyświetlony: 143
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pod koniec roku rządzi PRISM

  PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle się rozwija i na bieżąco uzupełniana jest o nowe zamienniki. Ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta, zarząd firmy bacznie obserwując rynek, stara się wybiegać z nowościami przed konkurencją. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut firmy i motto przewodnie pracowników.

  Więcej…  
 • Czy czeka nas pandemia cyberataków?

  Ransomware, phishing, czy też dezinformacja – metody cyberprzestępców znamy, jednak wciąż ich działania ewoluują, więc aby zapewnić bezpieczeństwo danych firmy konieczne jest nieustanne doskonalenie zabezpieczeń i podnoszenie wiedzy w temacie cybersecurity. Jak rysuje się 2021 r. w kontekście cyberprzestępstw? W jaki sposób chronić zasoby firmy przed niepożądanymi atakami?

  Więcej…