Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SNOWMAN Pisak kreślarski

Sprzedam Dodaj do ulubionych
Cena: 5,99 PLN
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.p
https://bit.ly/3yLao36

Opis

cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Pisak kreślarski przeznaczony dla grafików, projektantów i architektów. Idealny do pisania, rysowania i szkicowania oraz kreślenia na kalce kreślarskiej, papierze i brystolu. Wodoodporny. Odporny na działanie światła. 

 •  kolor czarny
 •  9 rozmiarów końcówki do wyboru:
 •  0,05mm, 0,1mm, 0,2mm, 0,3mm, 0,4mm, 0,5mm, 0,6mm, 0,7mm, 0,8mm
 •  nadają się na papier, brystol i kalkę
 •  tusz pigmentowy, nieblaknący i wodoodporny
 •  można nimi kreślić przy linijce i szablonie

 Marka japońska: Snowman

Dystrybutor: Tierra Group

 Średnia cena za 1 sztukę o wybranej grubości.


Japońska marka, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Zaawansowane technologicznie i wysokowydajne produkty marki Snowman są dystrybuowane na całym świecie. Artykuły marki Snowman są wytwarzane przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakość zarówno w procesie produkcji jak i pakowania produktów. Doskonałe komponenty, starannie dopasowane elementy poszczególnych produktów dają każdemu niepowtarzalny komfort użytkowania oraz gwarancję jakości. Oferta marki Snowman skierowana jest zarówno dla biur jak i przemysłu. W ramach produktów w naszej ofercie znajdują się pisaki olejowe dostępne w różnych grubościach linii pisania, markery permanentne, kredowe, pisaki kreślarskie i foliopisy, zakreślacze i inne.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta rozmiaru rysików

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 716
Wyświetlony: 365
Wygasa: 2022-05-25 17:07:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2020

  Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

  Więcej…  
 • 20-lecie firmy Trotec

  W rekordowym czasie - nieprzekraczającym 20 lat, Trotec Laser GmbH z powodzeniem wyrósł ze start-upu na światowego lidera urządzeń laserowych do cięcia, znakowania i grawerowania. Firma i zespół ją tworzący przeszli drogę z “kontenera rozwoju i badań” do siedziby międzynarodowego przedsiębiorstwa znajdującej się w nowoczesnym, ekologicznym budynku w Górnej Austrii.

  Więcej…