Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ?Feel the Spirit?

    ?Feel the Spirit? - pod tym hasłem branża ponownie spotka się na żywo na wiodącej międzynarodowej imprezie: od 1 do 5 lutego 2023 roku uczestnicy zgromadzą się w norymberskim Centrum Wystawienniczym na Międzynarodowych Targach Zabawek Spielwarenmesse, aby odkrywać nowe produkty i trendy, pogłębiać osobiste kontakty i zdobywać cenną wiedzę. Organizator, Spielwarenmesse eG, oferuje wiele nowości, ale także sprawdzone rozwiązania. Ponadto, dzięki nowym funkcjom platformy biznesowej Spielwarenmesse Digital można będzie poszerzyć osobiste doświadczenie z Targów.

    Więcej…  
  • Malujemy misia z JOVI i Leviatan - test

    Wraz z rozpoczęciem współpracy z blogiem Rozbrykane Kolorki, oddajemy w ręce Doroty produkty, które przydają się w jej pracy. Jako pasjonatka makijażu artystycznego na pierwszy ogień wzięła od nas kredki do malowania twarzy marki Leviatan-Poligrafia oraz farbki w sztyfcie marki JOVI.

    Więcej…