Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Clairefontaine, marka o bogatej tradycji, sięgająca swoimi korzeniami roku 1858 we Francji, nieprzerwanie podąża ścieżką doskonałości w produkcji artykułów papierniczych. Jest ona obecnie jedynym producentem w Europie Zachodniej, który wytwarza własny papier w swojej fabryce w Etival-Clairefontaine. Ta autentyczna kontrola nad procesem produkcji nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale także umożliwia pełną kontrolę nad wpływem na środowisko na każdym etapie tworzenia.

Dzięki temu długotrwałemu zaangażowaniu w doskonałość, Clairefontaine stała się jednym z najbardziej renomowanych i największych producentów na skalę globalną, ustanawiając jednocześnie standard rynkowy dla papieru wysokiej jakości.

W sezonie 2024 Clairefontaine z dumą prezentuje swoją flagową kolekcję zeszytów, przygotowaną po raz pierwszy z myślą o polskim standardzie (marginesy, linie, ilość stron). Ta wyjątkowa linia będzie dostępna wyłącznie w ofercie firmy Amex.

Papier wykorzystany w produkcji pochodzi wyłącznie z certyfikowanych źródeł drewna, co świadczy o zobowiązaniu marki do odpowiedzialnej gospodarki leśnej i ochrony środowiska.

Perfekcyjnie gładki papier, charakteryzujący się wyjątkową jakością, sprawia, że jest on idealnym partnerem dla piór i długopisów, zapewniając przyjemność z pisania każdego słowa.

Zachęcamy sklepy i hurtownie do pobierania paczek z materiałami marketingowymi, aby wspólnie promować tę unikalną ofertę. Dołączcie do naszej misji tworzenia produktów o niezrównanej jakości, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również inspirują do kreatywności i piękna.

Clairefontaine - Każde Słowo ma Wartość.

cral

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec!
Idealne dla domowych artystów.
Dla chłopca i dziewczynki.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Genialna książka dla dziewczynek.
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Poręczny notatnik do torebki.
Młodzież miała wyzwanie...
Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Biuro i dom w jednym miejscu? To możliwe!

    W obecnych czasach praca zdalna nie jest już dla nikogo nowością. Wielu pracowników, którzy dotychczas musieli dojechać do biura, dziś wykonuje swoje obowiązki z domu. Co ciekawe, jak wynika z badania ManpowerGroup i HRlink, przy home office, w różnym zakresie, chciałoby pozostać na stałe 88% zatrudnionych. 

    Więcej…  
  • Vodeoreportaz z targów w Konsorcjum Biuro Klub

    Premiera nowego katalogu, prezentacja nowej oferty na rynku, liczne promocje - w tym klimacie odbywała się kolejna coroczna impreza organizowana przez Konsorcjum Biuro Klub. Jak było, kogo spotkaliśmy? Jakie nowe marki pojawiły się na rynku właśnie podczas minionych targów? Zapraszamy do videoreportażu.

    Więcej…