Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

..czas przygotowań do nich właśnie ruszył w naszej branży. Sklepy zrobiły już zatowarowanie, aby jeszcze zdążyć dostarczyć na rynek jak najciekawsze produkty. A jeśli mowa o świętach to oczywiście z nimi wiążą się przede wszystkim: kartki świąteczne, torebki na prezenty, rozetki, naklejki dekoracyjne i oczywiście prezenty.

Jeśli pomyślimy o świętach to chyba na pierwszą myśl nasuną nam się kartki. Wprawdzie tradycja wysyłania kartek powoli zanika, my jednak dość sentymentalnie chcemy zaprezentować Wam krótką historię o tym, jakie były ich początki.

Historia kartek z życzeniami zaczęła się ok 150 lat temu Na początku wysyłano czarno-białe kartoniki. Na jednej stronie znajdował się adres, a na drugiej życzenia. W Polsce po odzyskaniu niepodległości, pojawiły się ręcznie malowane pocztówki i zyskały od razu dużą popularność. Ważną rolę odgrywały w okresie II wojny światowej, ponieważ za ich pośrednictwem ludzie dodawali sobie otuchy i ostrzegali przed zagrożeniem. Po okresie PRL i transformacji lat 90. kartki świąteczne ponownie przeżywały swój renesans. Dzisiaj niewiele osób decyduje się na wypisywanie tradycyjnych życzeń - kartki są wypierane przez SMS-y lub życzenia na Facebook'u. 

Niemniej nadal wśród nas są zwolennicy tej formy składania życzeń i to przede wszystkim z myślą o nich firma AVANTI, prócz tradycyjnych, składanych karnetów świątecznych, wprowadziła te grająco-świecące. 

Zanim Wam je przedstawimy, zobaczcie jak się prezentują:


 


Składany karnet z miejscem na wpisanie życzeń z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku dodatkowo wyposażony w efekty muzyczno-wizualne, na pewno zwróci uwagę obdarowanego. Karnet brokatowany, z elementem 3D, grający (z pozytywką) zawsze dostępny jest w ofercie firmy AVANTI w komplecie z kopertą.

Poniżej prezentujemy kilka propozycji producenta. Kartki w formacie złożonym: 145x200 mm, rozłożonym 290x200 mm dostępne są w aż 9 grafikach.

Wszystkie znajdują się na stronie: http://avanti2002.com/pl/p/Karnet-A5-grajacy-3D-Boze-Narodzenie/227


Zapewne są wśród nas także zwolennicy ręcznie przygotowywanych karnetów. Idealnym w tym celu może okazać się zakup naklejek świątecznych, które pozwolą nie tylko udekorować je ale także pozwolą stworzyć w całym domu lub biurze iście bożonarodzeniowy klimat. 

Naklejki dekoracyjne świetnie sprawdzą się do ozdabiania prezentów, listów, karnetów, notesów, zeszytów, telefonów, a nawet ubrań ...

 

W ofercie AVANTI dostępnych jest ponad 18 wzorów. W zależności od rodzaju naklejek karnet zawiera od 8 do 12 samoprzylepnych obrazków.

Pełna oferta na stronie: http://avanti2002.com/pl/p/Naklejki-swiateczne/228


Na tym jednak nie koniec. Firma AVANTI, słynąca z produkcji kalendarzy, wypuściła w tym roku także serię  zawieszek. Zestaw zawieszek świątecznych – idealnie nadających się jako karneciki do prezentów lub ozdoby choinkowe. W zależności od wzoru i formatu pakiet zawiera od 120 do 320 sztuk zawieszek.

Pełna oferta tego asortymentu także pokazana jest na stronie: http://avanti2002.com/pl/p/Zawieszki-swiateczne/229

Wybrane ogłoszenia

Rodzinna zabawa na każdy weekend.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Totalny hit tego roku.
Zestaw plastelin dla dzieci.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Poszukiwany pracownik!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Polska marka artykułów czyszczących.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy produkt marki Cleverton już w ofercie!

    Linia produktów Cleverton przeznaczona jest do czyszczenia sprzętu elektronicznego. Wśród nich znajdują się płyny i pianki do ekranów LCD, preparaty do czyszczenia obudów wszystkich urządzeń biurowych oraz sprężone powietrze, które pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w każdym urządzeniu. Kompleksowa pielęgnacja i czyszczenie sprzętu elektronicznego to hasło przewodnie dla wszystkich produktów Cleverton. Zatem czym jest nowy produkt? Do czego jest przeznaczony?

    Więcej…  
  • Wygraj kolczyki od firmy TAXOR

    Tym sposobem nasza przyjaźń z salonami TAXOR rozwija się. Po raz kolejny, z okazji nowego roku ta rodzinna firma przekazała prezent dla naszych Czytelników. Wierzymy jednak, że kolejna tura zabawy spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem. 

    Więcej…