Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Papier Communicator Basic A4 80 g, Navigator a teraz Pollux w formacie A3 - to kolejna nowość w asortymencie RAFCOM.

To już raczej nie będzie zaskoczenie, że produkty papiernicze na stałe weszły do oferty firmy RAFCOM. Pamiętacie nasze artykuły z początku roku, gdy pisaliśmy o dywersyfikacji produktowej podwarszawskiej firmy?

Jeśli nie, polecamy ich lekturę:

Kolejna papierowa pozycja w ofercie!

Navigator - papier klasy premium dostępny w ofercie Rafcom!

Od teraz kolejne pozycje uzupełniły i tak szeroką ofertę. Firma RAFCOM oferuje obecnie szeroki wybór m. in. marki INTERNATIONAL PAPER. Wśród dostępnych produktów znajdują się również większe formaty, tj. POLLUX A3 80g. Szczegóły dotyczące oferty INTERNATIONAL PAPER dostępne są u opiekuna handlowego, do którego kontakt znaleźć można na stronie: Kontakt | Rafcom


 

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Totalny hit sprzedażowy!!
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa oferta marki JOVI.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Życie drukarki może być znacznie dłuższe - zobacz jak?

    Niezależnie od tego czy atramentowa czy laserowa. Każdy z nas chciałby, aby drukarka służyła jak najdłużej. Czy jesteśmy w stanie coś zrobić, bo wydłużyć jej życie chroniąc przy tym środowisko. Bo wiadomo, im częściej wymieniamy taki sprzęt, tym więcej trafia go do utylizacji. Zapytaliśmy ekspertów czy mają jakieś sprawdzone metody na to, aby drukarka działała dłużej.

    Więcej…  
  • 10 zastosowań rozdrobnionego papieru

    Ostatnio dość dużo piszemy o niszczarkach. A skoro i nich mowa, to nie możemy zapomnieć o ścinkach, które w wyniku ich pracy pozostają. Tak dużo też piszemy o ekologii. Nie dziwcie się więc, że powstał ten artykuł. Uważamy, że jeśli nie możesz poddać recyklingowi rozdrobnionego papieru, to co możesz z nim zrobić, poza wyrzuceniem go do kosza, aby nadać mu jeszcze co najmniej jeden użytek? My znaleźliśmy kilka jego zastosowań.

    Więcej…