Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Papier Communicator Basic A4 80 g, Navigator a teraz Pollux w formacie A3 - to kolejna nowość w asortymencie RAFCOM.

To już raczej nie będzie zaskoczenie, że produkty papiernicze na stałe weszły do oferty firmy RAFCOM. Pamiętacie nasze artykuły z początku roku, gdy pisaliśmy o dywersyfikacji produktowej podwarszawskiej firmy?

Jeśli nie, polecamy ich lekturę:

Kolejna papierowa pozycja w ofercie!

Navigator - papier klasy premium dostępny w ofercie Rafcom!

Od teraz kolejne pozycje uzupełniły i tak szeroką ofertę. Firma RAFCOM oferuje obecnie szeroki wybór m. in. marki INTERNATIONAL PAPER. Wśród dostępnych produktów znajdują się również większe formaty, tj. POLLUX A3 80g. Szczegóły dotyczące oferty INTERNATIONAL PAPER dostępne są u opiekuna handlowego, do którego kontakt znaleźć można na stronie: Kontakt | Rafcom


 

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa oferta marki JOVI.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • OSAA i Allper odwiedzili...miejsce spotkań Bogów

    Nepal to różnorodna, dzika i nieskażona przyroda: od subtropikalnej dżungli przez malownicze tarasy ryżowe i rwące rzeki, po majestatyczne, ośnieżone szczyty górskie oraz magiczna atmosfera miast, w których czas zatrzymał się kilkaset lat temu.

    Więcej…  
  • Papierowe Love...

    Wybór papieru ksero w ofercie firmy RAFCOM znów się poszerzył! W marcu do głównego magazynu dojechała potężna dostawa z firmy MM Kwidzyn. Tym razem podwarszawski dystrybutor będzie mógł zaoferować papier A4 Quedi Everyday 80g

    Więcej…