Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wierzymy, że przyszłość sztuki leży w rękach nowego pokolenia artystów, którzy pragną eksperymentować, wyrażać swoje emocje i przekazywać swoje przemyślenia za pomocą różnorodnych technik artystycznych. Kolekcja bloków artystycznych marki OXFORD została zaprojektowana, aby spełnić te oczekiwania i dostarczyć im narzędzi, które będą inspiracją i wsparciem w ich twórczości.

To dlatego nasza redakcja rekomenduje wzbogacić ofertę Państwa sklepu o bloki artystyczne Oxford do rysowania kredkami, szkicowania ołówkiem, malowania akwarelą, markerem oraz mieszanymi technikami. Wkrótce na platformie EOS firmy HAMELIN będą dostępne również dedykowane kolekcje i kredki ołówkowe i akwarelowe. Dlatego polecamy nie przegapić nowości i już dziś obserwować social media marki OXFORD!

Co wyróżnia bloki z kolekcji Oxford Artistic?

Oxford to jedna z flagowych marek należących do Grupy HAMELIN, z siedzibą główną w Normandii (Francja). Firma, począwszy od powstania w 1864 roku, jest wciąż własnością rodziny HAMELIN. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad 100 lat podąża za potrzebami Konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Charakterystyczne logo przedstawiające dwa lwy ? synonim siły i pewności siebie, jest dziś doskonale rozpoznawalne w całej Europie. Marka Oxford to połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Wprowadzając ją do swojej oferty, lub będąc jej stałym użytkownikiem zyskujemy z automatu najważniejsze korzyści. Bazując na obecnej gamie nowości spośród specjalistycznym bloków zyskujemy:

Bogactwo wyboru:

Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz bloków artystycznych o różnych rozmiarach, formatach i gatunkach papieru. Bez  względu na to, czy preferujesz tradycyjne bloki rysunkowe, szkicowe lub akwarelowe, czy też szukasz czegoś nietypowego, jak bloki do mieszanych technik, czy markera - mamy wszystko, czego potrzebujesz.Wysoka jakość:

Jako profesjonalny dostawca materiałów artystycznych - firma HAMELIN, dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Najnowsze bloki są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest odporny na blaknięcie i gwarantuje doskonałą absorpcję farby, tuszu czy ołówka.

Innowacyjność:

Firma HAMELIN rozumie że studenci i artyści poszukują nowych technik i sposobów wyrażania swojej twórczości. Dlatego wprowadza ona innowacyjne bloki artystyczne, które umożliwiają eksperymentowanie z mieszaniem różnych mediów, tworzenie warstw czy tworzenie efektów teksturalnych. Ponadto pozwala użytkownikom na odkrywanie nieznanych obszarów sztuki.Przystępność cenowa:

Jesteśmy przekonani, że dostęp do wysokiej jakości materiałów artystycznych powinien być możliwy dla wszystkich. Dlatego rekomendujemy zakup marki OXFORD ze względu na konkurencyjne ceny nowych bloków artystycznych, bez  kompromisów w jakości.Wsparcie Twojego rozwoju:

Firma HAMELIN to nie jedynie dostawca materiałów artystycznych. To przedsiębiorstwo, które stawia na bycie Twoim partnerem w rozwoju. Jak zapewniają pracownicy, cały team HAMELIN chce inspirować Cię i wspierać na Twojej twórczej drodze. Dlatego cały zespół wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom, stale badając rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla  odbiorców.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Połączenie elegancji z trendami
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Poszukiwani pracownicy
Najlepsza licencja tego roku!
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Fluo marki Main Paper
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Dla chłopca i dziewczynki.
Poręczny notatnik do torebki.
Idealne dla domowych artystów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ireneusz Kopeć nie żyje [*]

    Nie lubię takich telefonów, jednak wiem, że tak wygląda życie. Pewnego dnia po prostu Anioły przychodzą na ziemię, aby zabrać ze sobą kolejną duszę. 

    Więcej…  
  • Bezpieczne artykuły plastyczne, czyli jakie?

    Współcześnie obserwujemy wzrost świadomości konsumenckiej. Nabywając produkty, podążamy za trendami, poszukujemy jakości oraz bezpieczeństwa. Tymi samymi kryteriami powinniśmy kierować się, wybierając artykuły plastyczne. Na co zwracać uwagę, by nie stanowiły one zagrożenia?

    Więcej…