Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wierzymy, że przyszłość sztuki leży w rękach nowego pokolenia artystów, którzy pragną eksperymentować, wyrażać swoje emocje i przekazywać swoje przemyślenia za pomocą różnorodnych technik artystycznych. Kolekcja bloków artystycznych marki OXFORD została zaprojektowana, aby spełnić te oczekiwania i dostarczyć im narzędzi, które będą inspiracją i wsparciem w ich twórczości.

To dlatego nasza redakcja rekomenduje wzbogacić ofertę Państwa sklepu o bloki artystyczne Oxford do rysowania kredkami, szkicowania ołówkiem, malowania akwarelą, markerem oraz mieszanymi technikami. Wkrótce na platformie EOS firmy HAMELIN będą dostępne również dedykowane kolekcje i kredki ołówkowe i akwarelowe. Dlatego polecamy nie przegapić nowości i już dziś obserwować social media marki OXFORD!

Co wyróżnia bloki z kolekcji Oxford Artistic?

Oxford to jedna z flagowych marek należących do Grupy HAMELIN, z siedzibą główną w Normandii (Francja). Firma, począwszy od powstania w 1864 roku, jest wciąż własnością rodziny HAMELIN. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad 100 lat podąża za potrzebami Konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Charakterystyczne logo przedstawiające dwa lwy ? synonim siły i pewności siebie, jest dziś doskonale rozpoznawalne w całej Europie. Marka Oxford to połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Wprowadzając ją do swojej oferty, lub będąc jej stałym użytkownikiem zyskujemy z automatu najważniejsze korzyści. Bazując na obecnej gamie nowości spośród specjalistycznym bloków zyskujemy:

Bogactwo wyboru:

Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz bloków artystycznych o różnych rozmiarach, formatach i gatunkach papieru. Bez  względu na to, czy preferujesz tradycyjne bloki rysunkowe, szkicowe lub akwarelowe, czy też szukasz czegoś nietypowego, jak bloki do mieszanych technik, czy markera - mamy wszystko, czego potrzebujesz.Wysoka jakość:

Jako profesjonalny dostawca materiałów artystycznych - firma HAMELIN, dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Najnowsze bloki są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest odporny na blaknięcie i gwarantuje doskonałą absorpcję farby, tuszu czy ołówka.

Innowacyjność:

Firma HAMELIN rozumie że studenci i artyści poszukują nowych technik i sposobów wyrażania swojej twórczości. Dlatego wprowadza ona innowacyjne bloki artystyczne, które umożliwiają eksperymentowanie z mieszaniem różnych mediów, tworzenie warstw czy tworzenie efektów teksturalnych. Ponadto pozwala użytkownikom na odkrywanie nieznanych obszarów sztuki.Przystępność cenowa:

Jesteśmy przekonani, że dostęp do wysokiej jakości materiałów artystycznych powinien być możliwy dla wszystkich. Dlatego rekomendujemy zakup marki OXFORD ze względu na konkurencyjne ceny nowych bloków artystycznych, bez  kompromisów w jakości.Wsparcie Twojego rozwoju:

Firma HAMELIN to nie jedynie dostawca materiałów artystycznych. To przedsiębiorstwo, które stawia na bycie Twoim partnerem w rozwoju. Jak zapewniają pracownicy, cały team HAMELIN chce inspirować Cię i wspierać na Twojej twórczej drodze. Dlatego cały zespół wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom, stale badając rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla  odbiorców.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Tablice suchościeralne magnetyczne
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dostępny w 7 kolorach.
Ołówek automatyczny.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Dla chłopca i dziewczynki

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach

    Firma Netatmo wprowadziła do swojej oferty Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach w wersji PRO. Urządzenie przeznaczone jest dla firm, szkół i innych placówek publicznych, w których szczególnie ważne jest zachowanie dobrej jakości powietrza.

    Więcej…  
  • Drukujesz zdjęcia? Zwróć uwagę na...

    Drukując fotografie w domu trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, które przy zleceniu wykonania odbitek laboratorium są załatwiane za nas. Jednym z takich aspektów, na który na pewno musimy zwrócić uwagę jest papier. Rynek oferuje naprawdę szeroką ofertę podkładów do druku. Różnią się między sobą m.in. wykończeniem, gramaturą i pokryciem. Jaki rodzaj papieru będzie najlepiej pasował do twoich zdjęć? 

    Więcej…