Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie co dzieci lubią najbardziej z każdego festynu? Malowanie buziek. Wiecie, co każda kobieta robi codziennie? Maluje buzię. Wiecie, jak połączyć zabawę dzieci z codziennym rytuałem dorosłych Pań? My wiemy :)

Nie tylko małe dziewczynki podkradają swoim mamom kosmetyki, także chłopcy podczas zabaw mogą po nie sięgnąć. Halloween, bale przebierańców, urodziny - jest mnóstwo okazji, aby się pomalować. 

Kolorowe farbki lub kredki do twarzy to rzecz, bez której nie obejdzie się chociażby żaden halloweenowy makijaż. Te produkty szczególnie w tym okresie dostępne są w profesjonalnych sklepach dla animatorów, w sklepach z akcesoriami dziecięcymi i papierniczymi (Smyk, Empik) oraz w ofercie niektórych marek makijażowych.

To, co ważne to zarówno farbki do twarzy jak i kredki sprzedawane są w zestawach albo pojedynczo, a niektóre z nich (np. te od Alpino) nawet są tak skomponowane, aby stworzyć zestaw pod konkretny makijaż.  Jak wszyscy wiemy wspólne malowanie twarzy wzmacnia więzi między dzieckiem, a rodzicem. Ponadto malowanie twarzy pobudza wyobraźnię i jest świetnym sposobem wcielenia się w daną postać. Aby jednak ta zabawa była rzeczywiście przyjemna musimy pamiętać o wyborze kredek, które są łatwe do nakładania i rozprowadzania na ciele. Marka Alpino, której dystrybutorem jest firma Tierra Group,  to doświadczony i wykwalifikowany producent artykułów dziecięcych, specjalizujący się np w dostarczaniu na rynek kredek do malowania buziek. Produkty tej hiszpańskiej firmy charakteryzują się tym, że przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i gwarantują ich nieszkodliwość.

Bezpieczeństwo użytkowania to chyba najważniejszy element wyboru kredek i farbek do twarzy. Pamiętajmy, że trafiają one do dzieci, które nie zastanawiają się, czy zjedzenie kredki jest zdrowe :) Każda uroczystość dziecięca zamieni się w super zabawę pod warunkiem, że są przestrzegane zasady, a gdy nie są to i tak dzieciom nic nie grozi. 

Gotowe zestawy to tak naprawdę najfajniejszy wybór, gdyż nie tylko uwzględniają wszystkie potrzebne produkty do makijażu jak chociażby: kredki, ołówek kosmetyczny do wyprofilowania wzorów, pędzelek, brokaty czy też często dołączane tatuaże, ale także instrukcję krok po krok jak wykonać dany makijaż.

ALPINO Kredki do malowania twarzy księżniczka 6 kolorów

To, co jednak najważniejsze dla rodzica to do usuwanie z ciała makijażu wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła. Widzicie, jakie to proste? A na dodatek dość tanie. Sprawdźcie przy najbliższej okazji, jak zareagują dzieci na prezent w postaci kredek do malowania twarzy. Gwarantujemy, że i Wy będziecie zadowoleni...wolnym czasem dla siebie.

 

Wybrane ogłoszenia

Dostępny w 7 kolorach.
Akcesoria do tablic suchościeralnych
Fluo marki Main Paper
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Dla wielbicieli koloru.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla chłopca i dziewczynki

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kupuj produkty marki Prism i odbieraj karty Rossmann

    Firma Rafcom to przede wszystkim materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych, kopiarek, a także produkty do czyszczenia sprzętu elektronicznego, ekranów LCD i plastiku. Firma oferuje zarówno doskonałej jakości zamienniki tuszów i tonerów jak i produkty oryginalne. I właśnie tych pierwszych dotyczy promocja, która właśnie ruszyła.

    Więcej…  
  • Powrót po urlopie to dobry moment na zmiany w pracy.

    Powrót z urlopu to dobry moment na przewartościowanie i przeorganizowanie dotychczasowych obowiązków oraz wprowadzenie zmian. Jedną z nich powinno być wyćwiczenie asertywności w relacjach z szefem i współpracownikami, co przełoży się na większy komfort w miejscu pracy, poprawi efektywność i podniesie pewność siebie. Taka zmiana jest trudna zwłaszcza dla osób nieśmiałych, introwertycznych, dlatego dobrze jest wprowadzać ją małymi kroczkami. Trzeba też uważać, żeby nie pomylić asertywności z roszczeniowością i agresją. 

    Więcej…