Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie co dzieci lubią najbardziej z każdego festynu? Malowanie buziek. Wiecie, co każda kobieta robi codziennie? Maluje buzię. Wiecie, jak połączyć zabawę dzieci z codziennym rytuałem dorosłych Pań? My wiemy :)

Nie tylko małe dziewczynki podkradają swoim mamom kosmetyki, także chłopcy podczas zabaw mogą po nie sięgnąć. Halloween, bale przebierańców, urodziny - jest mnóstwo okazji, aby się pomalować. 

Kolorowe farbki lub kredki do twarzy to rzecz, bez której nie obejdzie się chociażby żaden halloweenowy makijaż. Te produkty szczególnie w tym okresie dostępne są w profesjonalnych sklepach dla animatorów, w sklepach z akcesoriami dziecięcymi i papierniczymi (Smyk, Empik) oraz w ofercie niektórych marek makijażowych.

To, co ważne to zarówno farbki do twarzy jak i kredki sprzedawane są w zestawach albo pojedynczo, a niektóre z nich (np. te od Alpino) nawet są tak skomponowane, aby stworzyć zestaw pod konkretny makijaż.  Jak wszyscy wiemy wspólne malowanie twarzy wzmacnia więzi między dzieckiem, a rodzicem. Ponadto malowanie twarzy pobudza wyobraźnię i jest świetnym sposobem wcielenia się w daną postać. Aby jednak ta zabawa była rzeczywiście przyjemna musimy pamiętać o wyborze kredek, które są łatwe do nakładania i rozprowadzania na ciele. Marka Alpino, której dystrybutorem jest firma Tierra Group,  to doświadczony i wykwalifikowany producent artykułów dziecięcych, specjalizujący się np w dostarczaniu na rynek kredek do malowania buziek. Produkty tej hiszpańskiej firmy charakteryzują się tym, że przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i gwarantują ich nieszkodliwość.

Bezpieczeństwo użytkowania to chyba najważniejszy element wyboru kredek i farbek do twarzy. Pamiętajmy, że trafiają one do dzieci, które nie zastanawiają się, czy zjedzenie kredki jest zdrowe :) Każda uroczystość dziecięca zamieni się w super zabawę pod warunkiem, że są przestrzegane zasady, a gdy nie są to i tak dzieciom nic nie grozi. 

Gotowe zestawy to tak naprawdę najfajniejszy wybór, gdyż nie tylko uwzględniają wszystkie potrzebne produkty do makijażu jak chociażby: kredki, ołówek kosmetyczny do wyprofilowania wzorów, pędzelek, brokaty czy też często dołączane tatuaże, ale także instrukcję krok po krok jak wykonać dany makijaż.

ALPINO Kredki do malowania twarzy księżniczka 6 kolorów

To, co jednak najważniejsze dla rodzica to do usuwanie z ciała makijażu wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła. Widzicie, jakie to proste? A na dodatek dość tanie. Sprawdźcie przy najbliższej okazji, jak zareagują dzieci na prezent w postaci kredek do malowania twarzy. Gwarantujemy, że i Wy będziecie zadowoleni...wolnym czasem dla siebie.

 

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 01.06.2017 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie wzmożonej pomocy prawnej dla Członków PIAP.

    Więcej…  
  • Artystyczny kącik z myślą o rysownikach

    Tusz jest wyjątkowym środkiem wyrazu. Można go oczywiście kolorować, ale ta najszlachetniejsza forma szkicu to praca piórkiem czy stalówką, która umożliwia uzyskanie perfekcyjnych odcieni i kształtów. Rysowanie tuszem jest trudne gdy stosuje się go bez wstępnego szkicu ołówkiem. Świadomość, że kreska zostanie na zawsze to bardzo dobry bodziec. Jednak czasami nie chcemy uzyskiwać energicznych i czasem losowych efektów. Dziś w ten czarno biały obraz wpisują się pisaki czy flamastry, ale to już coś innego, jakby bardziej oswojonego. Nic nie przebije jednak czerni tuszu. Jest ona bezkonkurencyjna i żadne inne narzędzie nie da tak dobrego i głębokiego wyrazu.

    Więcej…