Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zawsze zastanawiają nas historie firm z naszej branży. Każda z nich niesie jakieś przesłanie, odwagę albo przypadek. Pawła Rebzdę - właściciela firmy Avanti poznałam kilka lat temu i to, co mnie urzekło, to swoboda działania w biznesie. 

Kalendarze, bo to z tego słynie firma Avanti, to już nie jedyny asortyment oferowany na rynku. Od kilku lat firma oferuje znacznie szersze portfolio. Jako producent i wydawca cieszy się uznaniem klientów, a produkty oferowane są najwyższej jakości.

Historia firmy Avanti rozpoczęła się 20 lat temu bo w 2002 roku. Stąd właśnie adres strony www, który dla niewtajemniczonych może być zastanawiający. WWW.AVANTI2002.PL - to miejsce, gdzie każdy z klientów może poznać to, co w danym roku pojawia się na rynku. Konsekwentnie poszerzany zakres usług oraz produktów cały czas jednak koncentruje się na rynku wydawniczym i reklamowym.

To dzisiaj chyba jeden z największych producentów kalendarzy, karnetów, zaproszeń oraz szeroko rozumianej galanterii papierniczej.

Przed nami XX urodziny firmy, która na swoje dziesięciolecie wydała pierwszą w Polsce książkę o “Warszawskiej Scenie Barowej”, w której obok pasjonujących opowieści, znalazło się mnóstwo przepisów na proste oraz wyszukane drinki i koktajle ilustrowane przepięknymi zdjęciami.W zakresie druku firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi drukarniami, które mają wieloletnie doświadczenie i dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym. Pełna obsługa klienta, doradztwo, dbałość o najwyższą jakość produktu oraz pomoc i wspólne rozwiązywanie postawionych zadań to dla Avanti codzienne wyzwania.

Produkty jej można odnaleźć na terenie całego kraju w dobrych księgarniach, salonach prasowych, sklepach wielkopowierzchniowych i sieci ponad pięćdziesięciu hurtowni.

My w naszym filmie przedstawiamy to, co właśnie trafiło na rynek pod koniec 2021 roku.

Miłego oglądania :)


 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z firmą Avanti poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem +48 22 393-12-70.

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość marki RAPESCO.
Zestaw produktów ECO.
Nowość w ofercie Rafcom.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Angielski dla dzieci – od jakiego wieku zacząć naukę? Jak powinien wyglądać?

    Angielski dla dzieci jest nauczany w większości polskich szkół i przedszkoli. Nic dziwnego – jest to umiejętność nie do przecenienia. Znając angielski, jesteśmy w stanie swobodnie podróżować, nawiązując przyjaźnie na całym świecie. Co więcej – to także podstawa, gdy ubiegamy się o dobrą pracę. To już nie jest atut czy dodatkowa zaleta, ale absolutne minimum, które trzeba spełnić, by zatrudnić się w międzynarodowej firmie, ale także niewielkim, regionalnym miejscu. Osoby, które marzą o karierze na uczelni, z pewnością szybko przekonają się, że bez angielskiego ani rusz! Jednym słowem – angielski dla dzieci to nie wymysł czy nowoczesna fanaberia, ale podstawa. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku lepszy start w dorosłość. 

    Więcej…  
  • Niewłaściwe zabezpieczenie dokumentów z danymi wrażliwymi – co może za to grozić?

    Przetwarzanie danych osobowych jest procesem złożonym. Jego złożoność polega na tym, że angażuje z jednej strony czynnik ludzki (w procesie, o którym mowa, uczestniczą wszak pracownicy wszystkich szczebli danej organizacji), z drugiej zaś – pozaludzki (operacje przetwarzania odbywają się najczęściej w systemach informatycznych).

    Więcej…