Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nareszcie - sławna w naszej branży Pani Mirka spotkała się z nami. Gdy po raz pierwszy poznaliśmy wagę tej osoby w firmie Mer-Plus dzięki rozmowie opublikowanej w artykule Tu nad wszystkim czuwa Pani Mirka, od tego czasu osobiście chcieliśmy z nią porozmawiać. I udało się!

To prawdziwa artystka, która od 15 lat kreuje i realizuje swoje projekty na torebkach i kartkach okolicznościowych. 

Na bieżąco nowe kreacje można zawsze zobaczyć w siedzibie firmy Mer-Plus lub na stronie https://sklep.jovi.net.pl/torebki-dla-dzieci,c72,pl.html. Oczywiście także idealną okazją są targi branżowe. To właśnie podczas jednych spotkaliśmy się z naszą bohaterką - Mirosławą Ziemak.

Co rok nowy pomysł, który, jak deklaruje Pani Mirosława Ziemak, czerpie z samej natury, trafia właśnie na Wasze ulubione produkty :)

Zresztą zobaczcie całą rozmowę:

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Rozette.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealne dla najmłodszych

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 14 edycja targów szkolnych w firmie HALIM

    To był wyjątkowy dzień w życiu naszej redakcji. Po kilkuletniej przerwie ponownie z naszą kamerą zawitaliśmy do Częstochowy na targi organizowane przez hurtownię HALIM. Już u progu przywitała nas rodzinna atmosfera Z Anitą Bakir na czele. Kogo jeszcze spotkaliśmy na targach szkolnych Anno Domini 2017? Zobacz w naszym reportażu.

    Więcej…  
  • Pokoloruj, bo inaczej zwariujesz!

    Ostatnio żyję w trybie przetrwania. Powrót do miasta i balansowanie między życiem szkolnym - zdalnym - opieką nad przedszkolakiem wysysa energię jak Nosferatu młode dziewice. Nagłe ograniczenie przestrzeni do metrażu mniejszego na osobę niż dla więźnia nie sprzyjają relaksowi. Nowa praca, zajmująca popołudnia, wciskana między potrzeby wszystkich dookoła, wyżyna mnie jak magiel. Do tego, oczywiście, trzy tygodnie w cywilizacji i już witam gile do pasa, a zatoki chcą mi rozsadzić czaszkę. Przez ostatni rok nawet nie kichnęłam! Mój jedyny cel zamyka się w haśle „byle do 22:00”.

    Więcej…