Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Firma Mer-Plus przede wszystkim kojarzona jest z marką JOVI. Tak naprawdę jednak jej podstawową działalnością jest produkcja torebek. O tym, co w tym roku oferuje swoim klientom oraz kto jest pomysłodawcą nowych wzorów, rozmawiamy z Agnieszką Sowińską.

Samo kupno prezentu do dopiero połowa sukcesu. Drugie pół równie ważne podczas „ceremonii” wręczania drobnych upominków, czy okolicznościowych podarunków stanowi opakowanie. To w czym zostaną wręczone prezenty, ma niebagatelne znaczenie na odbiór, wrażenia, wspomnienia. Warto zadbać o opakowanie, gdyż jest ono – powiedzmy to bardzo obrazowo tym, czym uścisk dłoni podczas pierwszego spotkania: pierwszym wrażeniem, które zostaje w pamięci na zawsze. Naszym zdaniem w tej roli idealnie sprawdzają się torby prezentowe. 

O rodzajach toreb, ręcznej pracy osób zaangażowanych dowiecie się z video. Obecnie w ofercie producenta znajdziemy:

 • torebki barwione w masie
 • torebki malowane ręcznie
 • torebki eco
 • pudełka na zestawy prezentowe/ butelki
 • kartki okolicznościowe

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: http://merplus.pl/pl/ oraz u Przedstawicieli Handlowych:

Kontakt:

MER Plus Sp.J.

05-070 Sulejówek ul. Rataja 7B (mazowieckie k. Warszawy)
Zapraszamy do kontaktu, chętnie  doradzimy najkorzystniejszą dla Państwa opcję torebek.

 +48 22 783 37 04

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Idealna do domowego biura.
Zestaw pudełek ozdobnych
Nowość w ofercie Rafcom.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Szeroka oferta graficzna.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pierwsze spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Stowarzyszenia Branży Prezentowej

  25 stycznia 2016 roku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie firm Członkowskich Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej. Prócz spotkania poznawczego, umożliwiającego wymianę wizytówek oraz prezentację swojej oferty, Zarząd zaprasza wszystkich na wyjątkowe przedstawienie do Teatru Wielkiego w warszawie.

  Więcej…  
 • Kredki bezdrzewne. Zakup wart rozważenia?

  Kredki kojarzą się przede wszystkim z pudełkami pełnymi drewnianych ołówków z kolorowym węglem drzewnym. Drewniane kredki nie są oczywiście jedynym możliwym rodzajem. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów kredek, w których nie wykorzystuje się drewna jako otoczki. Obecnie coraz większą popularność zdobywają kredki bezdrzewne. Cenią je sobie graficy, a dzieci bardzo je lubią, ponieważ można rysować i kolorować praktycznie całą kredką.

  Więcej…