Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz rodzimy producent toreb reklamowych i okolicznościowych właśnie upublicznij najnowszą odsłonę swojej strony internetowej. Dość mocno zaznaczony podział działalności ułatwi klientom wybór konkretnej gałęzi produkcji. 

Firma Mer-Plus jest producentem toreb reklamowych i ozdobnych. Działa w branży produkcyjnej od 1993 roku.

Swoją działalność dzieli na 2 główne nurty:

- produkcja toreb reklamowych oraz

- produkcja torebek okolicznościowych

W ofercie firmy znajdują się torby reklamowe zróżnicowane pod względem koloru rozmiaru oraz materiału, z jakiego zostały wykonane. Producent wykonuje ekskluzywne torby reklamowe, które są dopasowywane do faktycznych potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie dostępne w ofercie torby są bardzo wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Dotychczas firma wyprodukowała torby dla przedsiębiorstw, organizacji i Klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii, Słowenii, Szwajcarii, Czech, Litwy, Łotwy oraz Malty. Wszędzie wysłany został produkt spersonalizowany według wytycznych Klienta.

Oferowane torby z nadrukiem w postaci hasła reklamowego, logo lub zdjęcia to doskonały nośnik reklamy i promocji danej marki. W ciągu wielu lat działalności firmy zrealizowano zlecenia dla najbardziej znanych światowych marek, takich jak Ikea, Carrefour, Mann, Samsung, Makro, Huawei, Gilette, Loreal, Bacardi, Martini, Dewars, Deveron, Gautier czy Emirat-es Airlines.

Jak zapewnia jednak Zarząd firmy Mer-Plus - stale wzbogacana jest oferta i poszukiwane innowacyjne techniki druku i uszlachetniania papieru. Wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb reklamowych sprawia, że obecnie firma Mer-Plus jest w stanie zapewnić gadżety reklamowe, które będą spełniały najwyższe standardy. Gwarantuje przy tym najwyższą jakość materiałów, solidność i terminowość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Jako producent toreb papierowych firma Mer-Plus działa w branży produkcyjnej, oferując wyrób toreb papierowych dobrych jakościowo. Jako producent toreb papierowych może ona obecnie  zagwarantować:

Będąc producentem toreb papierowych firma może zagwarantować jakość wykonywanych wyrobów. Doskonale wie z jakich materiałów powstają jej produkty oraz zna proces wytwarzania. Daje jej to podstawę do zapewnienia o bardzo dobrych parametrach gotowych produktów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mer-Plus oraz odwiedzenie jej nowej strony, gdzie znajdą Państwo cały przegląd dotychczasowej oferty.

Oczywiście w social media także firma rozwija swoje skrzydła. Już dziś można ją obserwować na:

- facebook'u

- instagramie

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Ołówek automatyczny.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dla chłopca i dziewczynki
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Fluo marki Main Paper
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Tablice suchościeralne magnetyczne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Twoje produkty na 2 000 monitorach w Almie, Tesco i u Piotra i Pawła

    Z dniem 20 października 2014 roku Chill-Out Media Group - właściciel portalu www.scanner.com.pl podpisał umowę, na mocy której branża papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarska będzie miała możliwość dotrzeć do 28 mln klientów na terenie Polski. Za projekt odpowiedzialna jest Redaktor Naczelna magazynu scann.R - Daria Costera, z którą rozmawiamy o projekcie.

    Więcej…  
  • Domowa czy zdalna - czyli kilka słów o edukacji.

    Edukacja domowa czy edukacja zdalna? Epidemia koronawirusa pokazała, że warto zastanowić się nad przemodelowaniem systemu edukacji, zwłaszcza że w polskim prawie od 11 lat obowiązują przepisy pozwalające na edukację domową uczniów objętych obowiązkiem szkolnym. Niestety Ci, którzy dotychczas chodzili do szkoły mają duży problem z pracą w domu.

    Więcej…