Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaAntalis, dystrybutor papieru, systemów komunikacji wizualnej i rozwiązań opakowaniowych, został oficjalnym partnerem Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP21) i będzie dostarczać papier dla drukowanej dokumentacji przez cały czas trwania tego międzynarodowego wydarzenia. Pamiętając o tematyce spotkania i własnej polityce odpowiedzialności ekologicznej, do użytku biurowego, drukowania plakatów, materiałów i innej dokumentacji, Antalis dostarczy papier 5-gwiazdkowy według klasyfikacji "zielona gwiazdka"1 tzn. pochodzący z recyklingu i z oznakowaniem ekologicznym UE.

 

Kamień milowy z zakresie zmian klimatu

Dwudziesta pierwsza sesja konferencji członków Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP21/CMP11), zwana po prostu "Paryż 2015" odbędzie się we Francji i trwać będzie od 30 listopada do 11 grudnia. Cel konferencji jest dość ambitny, ale bardzo ważny: przyjęcie wiążącego uniwersalnego porozumienia klimatycznego w celu ograniczenia globalnego wzrostu temperatury do wartości niższej niż 2 stopnie Celsjusza.

Działalność prowadzona przez firmy przyczynia się, bezpośrednio lub pośrednio, do globalnego ocieplenia i dlatego to przede wszystkim w ich interesie leży opracowanie efektywnych rozwiązań. Od każdej z nich oczekuje się prowadzenia działalności w sposób odpowiedzialny i ograniczenia jej wpływu na środowisko do minimum. Jako wiodący sprzedawca papieru, firma Antalis traktuje to zobowiązanie bardzo poważnie i podejmuje również starania związane ze zwiększaniem świadomości na temat funkcjonowania branży papierowej, która jest często niesłusznie przedstawiana jako jeden z głównych czynników doprowadzających do wylesiania i w konsekwencji globalnego ocieplenia. 

- Antalis oraz cała branża papierowa muszą świecić przykładem i nieprzerwanie stosować środki ograniczające zanieczyszczenie środowiska, jak kogeneracja i odnawialne źródła energii, a także promować papier pochodzący z recyklingu, który ma mniejszy wpływ na środowisko - mówi Hervé Poncin, CEO Antalis International. - Odpowiedzialność środowiskowa to zobowiązanie, które musi być wbudowane w DNA każdej firmy. Bez tego nasze starania w zakresie ochrony planety i redukcji globalnego określenia nie odniosą skutku. Firma Antalis z dumą wspiera COP21 i jej ambitny cel. 

 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Nowe tonery do drukarek Canon.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Produkt wielokrotnego użytku.
Kreatywna zabawa dla każdego.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • OKI tworzy nową spółkę oferującą drukarki szerokoformatowe

    OKI Data Corporation, spółka specjalizująca się w produkcji drukarek i będąca częścią OKI Group, ogłosiła, że 5 października 2015 r. zakończyła proces przejęcia akcji firmy Seiko I Infotech Inc. (SIIT). SIIT to spółka zależna Seiko Instruments Inc. (SII), która produkuje używane na całym świecie drukarki szerokoformatowe. 

    Więcej…  
  • Zabawa w kolorowanki 3D

    Dzieciom nie wystarczy już tylko zwykła kolorowanka. Płaskie przestrzenie wydają się być obecnie passe. Do przedszkoli, domów zawitała nowa forma zabawy w malowanie - kolorowanki 3D, które przyjmują najróżniejszą postać i najróżniejsze poziomy trudności.

    Więcej…