Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuwary Typograf

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt DRUKARNIA TYPOGRAF
62-300 Września, ul. Działkowców 7

Sekretariat
tel. 61 640 09 99

E-mail: sekretariat@typograf.com.pl
https://typograf.com.pl/

Opis

NOWOŚĆ!!

Biuwary na rok 2022/2023
Bardzo przydatny produkt od teraz w ofercie firmy TYPOGRAF. Producent druków akcydensowych stworzył idealny podkład na biurko z kalendarzem aż na 2 przyszłe lata. Biuwar dostępny jest w 9 wersjacj graficznych, z czego 7 to bardzo inspirujące zdjęcia.  
Biuwary mają wymiar: 580x400 mm lub A3
 
Producent: 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Polski producent.

Lokalizacja

Września, Polska, Europa
Działkowców 7, 62-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 719
Wyświetlony: 268
Wygasa: 2021-12-07 13:18:00

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Paka nowości od firmy Sadpex - prawdziwe Disco

    2020 rok to w firmie Sadpex rok pełen nowości. Polski producent artykułów piśmiennych i nie tylko, do swojego asortymentu wprowadził prawdziwe perełki. Kolor, błysk, elegancja...Sezon szkolny, mimo, że w dużej części spędzony w domu, a na nowo odradzający się we wrześniu, będzie wyjątkowy.  

    Więcej…  
  • Canon imageRUNNER dla małych środowisk biurowych

    Canon rozszerza swoje bogate portfolio wielofunkcyjnych rozwiązań biurowych o model imageRUNNER C3025i. Nowe urządzenie wyposażono w wielokrotnie nagradzane technologie firmy Canon, które wspierają procesy obiegu dokumentów w środowiskach biurowych. imageRUNNER C3025i zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej efektywności i produktywności na każdym etapie procesu druku, a także wyposażono w szereg nowych funkcji, które optymalizują pracę w małych biurach.

    Więcej…