Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Hand Made LUX

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Torby papierowe
+48 22 783 37 02
info@torbypapierowe.waw.pl
http://torbypapierowe.warszawa.pl
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

W ofercie firmy Mer-Plus pojawiła się nowa linia torebek inspirowanych latem. Bardzo mocne torebki wykonane są z fajnego papieru Kraft Liner - 170 g. Ręcznie malowane, obecnie dostępne są w 6 rozmiarach.

Ręcznie zdobione torby papierowe Hand Made Lux to jeden z czołowych produktów z oferty firmy Mer-Plus. Są to torby okolicznościowe i w zależności jaka to okoliczność zdobienie jest najpierw dobrze przemyślane, przetestowane i dopracowywane aż zostanie uzyskany idealny efekt.

Seria letnia to kilka wzorów kolorowych kwiatów wykonanych na ekologicznym tle i materiale.

Ręczne wykonaniu malunków gwarantuje niepowtarzalne wzornictwo oraz niecodzienne nasycenie barwami.

Kupując i wybierając torbę papierową, sugerujemy się jej wyglądem, wybieramy wzór, który nam się spodobał, który naszym zdaniem pasuje do okoliczności i rzeczy, którą potrzebujemy w nią spakować. Mało kto zastanawia się jaką metodą wzór, który zdobi taką torbę papierową jest naniesiony na nią.

Jak wygląda proces produkcji i zamówień?

Dział handlowy firmy Mer-Plus pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, proponuje wzory, które najbardziej będą pasować do koloru torby wybranego przez klienta. Następnie ustala ceny i czas realizacji.

Po złożeniu zamówienia na torby papierowe i ustaleniu jaki wzór/wzory mają się na nich znajdować, handlowcy oddają je do realizacji.

Na magazynie są przygotowywane torby z zamówienia i wydawane na produkcję do etapu ręcznego zdobienia. Zdobienie ręczne wykonują  wysoko utalentowane plastycznie Panie z firmy Mer-Plus, które nanoszą różnymi metodami wzory. Zazwyczaj wykonywane są one farbami firmy JOVI przy użyciu pędzelków, a potem obrabiane, ewentualnie dokładane są dodatki typu: kamienie szklane bądź sztuczne cyrkonie.

Ręcznie zdobione torby papierowe są naatępnie suszone na specjalnych suszarkach, zbierane i pakowane po 10 sztuk w miksie kolorystycznym i wzorniczym w foliową torebkę.

Takie paczki są przetransportowane na magazyn gdzie pakowane są w kartony zbiorcze i czekają na odbiór ich przez kuriera.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz/ zadzwoń:

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ręczne wykonanie.

Lokalizacja

Sulejówek, Polska, Europa
Rataja 7B , 05-070

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 646
Wyświetlony: 339
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Na koniec roku rząd zakłada 8 proc. bezrobocia!

    Według wstępnych danych MRPiPS stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 6,1 proc. i pozostała na niezmienionym poziomie już drugi miesiąc z rzędu. To oznacza, że wzrost bezrobocia wyhamował, ale – jak wskazuje minister Marlena Maląg – jesienią należy spodziewać się kolejnego wzrostu, bo wtedy kończy się też okres prac sezonowych. Szefowa MPRiPS ocenia jednak, że sytuacja na polskim rynku pracy jest dobra, zwłaszcza na tle innych krajów Unii Europejskiej, co jest efektem rządowych programów i tarcz antykryzysowych skoncentrowanych na utrzymaniu miejsc pracy. W nadchodzącym czasie rynek pracy mają zaś wspierać m.in. wielomiliardowe inwestycje samorządowe.

    Więcej…  
  • Drewno lubi metal.

    Moda na drewno nie przemija. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa spokojem. Upodobał je sobie zarówno styl skandynawski, jak i rustykalny. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że czujemy się w niej po prostu milej.

    Więcej…