Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kredki ścieralne

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Ul. Chrzanowska 7, 05-825, Grodzisk Mazowiecki
BOK@mainpaper.com
https://tiny.pl/dmvpx

Opis

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Kolorowe kredki jumbo z pewnością przyciągną uwagę każdego wesołego artysty!

Mają sześciokątny korpus wykonany z drewna, co zapewnia wygodny chwyt podczas malowania i rysowania. Ale to nie wszystko!

Mają także gumkę z tyłu, co sprawia, że błyskawicznie można wszystko, co wcześniej narysowaliście, usunąć bez śladów, dzięki specjalnej żywicy ścieralnej o niskim wpływie na środowisko.

Te kredki nie tylko świetna mieszanka kolorów. Dzięki nim można tworzyć jeszcze bardziej fascynujące kolory, mieszając je. Kredki są także nietoksyczne, co czyni je idealnym wyborem dla szkolnych artystów. Ich wyjątkowo ostre i nieodpryskujące się końcówki sprawiają, że malowanie staje się czystą przyjemnością, nawet po kilku upadkach lub naostrzeniach. A to wszystko w pudełku z 12 jasnymi kolorami, które czekają, aby ożywić każdą wyobraźnię!

Oferta Main Paper uwzględnia kilka rozmiarów opakowań: po 12/ 18 i 24 kredki.

 

kup teraz online

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Chrzanowska 7, , 05-825

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 867
Wyświetlony: 405
Wygasa: 2024-07-25 16:29:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jakimi farbami można malować twarz?

    Facepainting, czyli malowanie twarzy, znane już jest na świecie od lat 70- 80. Ta niezwykła forma ekspresji szybko zagościła w sztuce, czyniąc ją znaną i lubianą wśród dorosłych jak i wśród dzieci. Obecnie malowanie twarzy towarzyszy nam na każdym festiwalu, urodzinach czy kibicowaniu.

    Więcej…  
  • Różnica między ciastoliną, modeliną a plasteliną - to, co musisz wiedzieć!

    Obecnie na rynku polskim dostępnych jest wiele mas plastycznych dla dzieci. Noszą one jednak nie tylko różną nazwę, ale i zastosowanie. Poza powszechnie znaną plasteliną, są jeszcze m.in. modelina, ciastolina, coolinda, bubber, glina samoutwardzalna i piasek kinetyczny. W domu każdy może również przygotować własną masę solną.

    Więcej…