Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MemoBe z nadrukiem w kratę i w kropki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon - pt : 8:00-16:00

RYNEK TRADYCYJNY
Beata Kajniak
Key Account Manager - Rynek Tradycyjny
tel.: +48 604 501 887
mail: bkajniak@amexgroup.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Magdalena Stasiak
Export Manager
Tel.: +48 606 359 124
mail: magdalena.stasiak@amexgroup.pl

RYNEK NOWOCZESNY
Jakub Musiał
Kierownik Sprzedaży Rynku Nowoczesnego
tel.: +48 602 173 417
mail: jmusial@amexgroup.pl
ww.memobe.eu

Opis

O marce

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment – m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, ostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Tablice suchościeralne magnetyczne MemoBe z nadrukiem w kratę i w kropki

Tablice szczególnie polecane instytucjom edukacyjnym ze względu na zadruk, ale świetnie nadające się także do innych przestrzeni. Klasyczna i modernistyczna konstrukcja oraz kunsztowne wykończenie sprawiają, że tablice doskonale wkomponowują się w wystrój każdej klasy szkolnej, sali wykładowej, biura czy pokoju w miejscu zamieszkania. Posiadają właściwości suchościeralne, które pozwalają na pisanie po powierzchni tablic markerami suchościeralnymi lub kredowymi oraz właściwości magnetyczne dające możliwość umieszczania na tablicy materiałów drukowanych za pomocą magnesów.

Powierzchnia wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Delikatne nadruki w kratę oraz kropki ułatwiają równe i przejrzyste pisanie po tablicach. Z tyłu tablic zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia, a jako dodatkowe wzmocnienie dla największych formatów tablic (od 240x100 cm wzwyż) blachę ocynkowaną.

Okres gwarancji na powierzchnię wynosi 10 lat.

Czyszczenie tablicy zalecane jest za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic.

Zaleca się systematycznie czyszczenie i konserwację powierzchni za pomocą dedykowanych płynów do tablic MemoBe

Tablice suchościeralne magnetyczne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).

Tablice suchościeralne magnetyczne MemoBe dostępne są również z zadrukiem w linie i pięciolinie - więcej przeczytasz TUTAJ.

Kontakt:

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl 
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
www.memobe.eu 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 849
Wyświetlony: 292
Wygasa: 2024-03-19 11:53:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • To była czysta kalkulacja

    Też tak macie, że lubicie sami sobie naprawiać rzeczy? Ja mam zawsze poczucie ogromnej dumy, gdy niemożliwe staje się możliwe. Lubię dawać innym zarabiać, zwłaszcza teraz, gdy w dobie pandemii niektóre biznesy upadają. Lubię jednak też zaoszczędzić...

    Więcej…  
  • Karl Lagerfeld wypuszcza najdroższe kredki świata

    Karl Lagerfeld - współczesna ikona marki Chanel. To postać, która ma na swoim koncie dziesiątki kolaboracji. Spod jego ręki wyszły już puszki Coca-Coli light i współpraca z H&M. Stworzył on także serię breloczków Karlito ze swoją podobizną, które też sprzedały się na pniu. Tym razem projektant rozpoczął współpracę z marką Faber-Castell, jednym z największych producentów kredek i ołówków na świecie.

    Więcej…