Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ołówek trójkątny metaliczny

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 4 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Przepiękny ołówek w GWIAZDKI

Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metalicznej. Nadruk na 3 płaszczyznach i wykończenie korpusu w 6 wersjach kolorystycznych. Grafit 2.2 mm o twardości HB, odporny na uderzenia. Wykonany z najwyższej jakości drewna lipowego, łatwego w temperowaniu. Pakowany w displej mieszczący 72 sztuki., dodatkowo zabezpieczony drukowanym kartonikiem. Produkt nietoksyczny, zgodny z normą EN-71. 

Więcej szukaj na stronie: https://tadeo.com.pl oraz na Facebook'u: https://www.facebook.com/PenmateTadeoTrading/

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 588
Wyświetlony: 312
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwsze drukarki A3 firmy Epson z systemem stałego zasilania

    Firma Epson rozszerza ofertę drukarek z systemem stałego zasilania w atrament o dwa całkowicie nowe modele A3. Model L1300 to czterokolorowa drukarka A3 ITS, która zapewnia biurom tworzącym duże ilości wydruków niezwykle ekonomiczne i bezproblemowe możliwości drukowania. Eksploatacja modelu L1800 także nie wymaga wysokich kosztów, a przy tym fotografowie, agencje reklamowe i inne małe biura mogą korzystać z fotograficznej jakości druku sześciokolorowego. Obie drukarki będą dostępne od lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 1995 zł i 2777 zł. 

    Więcej…  
  • Nowy dyspenser na taśmę marki Luxor

    Na rynku właśnie pojawiły się nowe i nowoczesne dyspensery na taśmę klejącą marki LUXOR. Wydawać by się mogło, że to takie zwyczajne produkty. Nic bardziej mylnego. Producent postarał się o ich innowacyjne cechy.

    Więcej…