Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Skarbonka Świnka - ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
http://www.rozette.pl/pl/
Dodane 3 tygodnie i 5 dni temu

Opis

Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki. 

W ofercie firmy ROZETTE obecnie dostępna jest bardzo szeroka oferta skarbonek. Ta, w kształcie tradycyjnej świnki oferowana jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz gabarytowej. Skarbonka jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie trzeba jej rozbijać, aby wyciągnąć włożone do niej pieniądze. Specjalny korek na jej dnie umożliwia otwieranie i zamykanie jej w zależności od potrzeb.

Więcej ofert skarbonek dostępnych jest na stronie dystrybutora: http://www.rozette.pl/pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna i gabarytowa.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11, 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 653
Wyświetlony: 111
Wygasa: 4 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videorelacja z targów ABRO - Wiosna 2015

     17-18 kwietnia w podwarszawskiej Zielonce odbyły się targi organizowane przez jedną z większych hurtowni w rejonie mazowieckim - firmę ABRO. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, bo połączone z jubileuszem 25-lecia działalności firmy ABRO na rynku polskim. Naszym obiektywem kamery uwieczniliśmy kilka chwil z minionego spotkania.

    Więcej…  
  • W maju wystartowała ulga na zakup kasy fiskalnej

    Nowe rozporządzenie z dnia 30.04.2019 r. w Dz. U. z 2019 r. poz. 820 i rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29.04.2019 r. w sprawie odliczania lub zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących oraz zwrotu tych kwot przez podatnika skutkowały w zmianach przepisów w ustawie o VAT wprowadzających kasy online. 

    Więcej…