Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Skarbonka Świnka - ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
http://www.rozette.pl/pl/
Dodane 3 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki. 

W ofercie firmy ROZETTE obecnie dostępna jest bardzo szeroka oferta skarbonek. Ta, w kształcie tradycyjnej świnki oferowana jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz gabarytowej. Skarbonka jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie trzeba jej rozbijać, aby wyciągnąć włożone do niej pieniądze. Specjalny korek na jej dnie umożliwia otwieranie i zamykanie jej w zależności od potrzeb.

Więcej ofert skarbonek dostępnych jest na stronie dystrybutora: http://www.rozette.pl/pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna i gabarytowa.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11, 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 653
Wyświetlony: 272
Wygasa: 1 miesiąc i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pułapki zmniejszające produktywność Twojego zespołu

    Umiejętne zarządzanie zespołem to nie tylko proste wydawanie rozkazów i ustalanie celów. Zdarzają się utalentowani menadżerowie, którzy mają to po prostu we krwi. Ale dla większości z nas poprzeczka wisi bardzo wysoko. Jest to praca twarzą w twarz z drugim człowiekiem, a każdy człowiek ma inne potrzeby, motywacje i nawyki. Mamy własne style działania i miedzy innymi dlatego zarządzanie zespołem to nie jest zwykła „bułka z masłem”.

    Więcej…  
  • Zmalujmy coś - czyli jak to się robi w...

    To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

    Więcej…