Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zeszyty Clairefontaine w polskiej wersji!

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Biuro, magazyn i produkcja:
ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków
biuro@amexgroup.pl
tel. +48 12 684 67 40
fax: +48 12 684 32 78
Dział obsługi klienta
tel.: +48 12 684 67 40
tel.: +48 12 684 67 50
https://www.amexgroup.pl/

Opis

Zeszyty Clairefontaine w polskiej wersji!

 

Wyprodukowane we Francji specjalnie pod polskiego konsumenta i dostosowane do jego potrzeb legendarne zeszyty Clairefontaine już w sprzedaży!

Clairefontaine to przede wszystkim synonim papieru. Idealnie biały, wyjątkowo wytrzymały o gramaturze 90g/m2 i satynowym wykończeniu. Nie przebija i nie prześwituje, perfekcyjnie gładki, doskonale współpracuje z ołówkiem, długopisem oraz piórem wiecznym i atramentem.

Certyfikat PEFC gwarantuje pozyskiwanie drewna w zrównoważony sposób, wyłącznie z certyfikowanych lasów UE. Wytrzymała, laminowana okładka w 5 intensywnych kolorach. Kolor nadruku jest wynikiem badań laboratoryjnych w rezultacie, których otrzymano optymalny dla oczu kontrast pomiędzy liniaturą, a papierem minimalizując obciążenie dla wzroku.

W ofercie 2024 Amex dostępne są formaty A5 i A4 o objętości od 16 do 96 kartek z nadrukami: kratka, linia i gładki.

 

Marka: Clairefontaine

Strona: www.amexgroup.pl

Dystrybutor: Amex Stationery sp. z o.o.

 

 

cf  artykul i news 2 v

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 875
Wyświetlony: 284
Wygasa: 2024-07-30 16:14:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Co najlepiej zamówić na Święta Bożego Narodzenia w 2023 roku?

  Początek października to najwyższy czas w sklepach, aby rozglądnąć się za ofertą świąteczną. Już niedługo zapewne usłyszymy, gdziekolwiek się znajdziemy, "Last Christmas" George'a Michaela, w weekend oglądniemy "Kevina samego w domu", a na ulicy zaczną pojawiać się pierwsze dekoracje świąteczne. Witryny sklepowe także uraczą nas świątecznym nastrojem. 

  Więcej…  
 • Prezesi polskich firm dużo tracą przez brak aktywności w social mediach.

  Choć obecność firm w mediach społecznościowych jest dziś warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu, to badania pokazują, że w Polsce prezesi największych spółek nie palą się do takiej aktywności. Jeszcze do niedawna zaledwie 5 proc., czyli raptem co 20. prezes dużej firmy z GPW, miał aktywny profil na Twitterze. Tymczasem obecność w social mediach zdecydowanie wpływa na sprzedaż i wyniki biznesowe firmy, pozwala budować lojalność i zaangażowanie oraz wzmacnia wiarygodny wizerunek. Już sama obecność w tym kanale generuje wśród konsumentów poczucie, że mają do czynienia z firmą, za którą kryje się nie tylko logo, ale również ludzie.

  Więcej…