Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza redakcja od zawsze wspiera osoby potrzebujące. Dzieci, młodzież, dorosłych, ale także zwierzątka. Pomóc wprawdzie wszystkim nie mozemy, jednak gdy trafia do nas prośba osób, które ccą coś zrobić a my mamy je wypromować, to nawet nie zastanawiamy się nad decyzją. 

Tak było i tym razem. Gdy kilka tygodni temu powstał ciekawy projekt, który polegał na przygotowaniu bezpłatnie prostej strony internetowej dla firmy lub instytucji, która nie posiada jeszcze swojej witryny w internecie, przez młodego, niewidomego chłopaka, stwierdziliśmy, że warto wesprzeć tę inicjatywę.

Mateusz Pawłowski - autor projektu ma 22 lata i jest osobą niewidomą. To absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Szkołę skończył w czerwcu 2016 roku.

Dotychczas zorganizował on już 2 projekty - konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku z tytułem "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko". W każdym z nich udział ponad 700 osób.

Ponadto Mateusz przeprowadził akcję społeczną polegającą na pozyskiwaniu gadżetów szkolnych od sponsorów i przekazywaniu ich dla instytucji i potrzebujących dzieciaków.

Jak widać, zaangażowanie autora kolejnego projektu, daje mu szansę nie tylko sprawdzić się w wirtualnym świecie, ale przede wszystkim dać korzyści firmom współpracującym. Jeśli więc są Państwo zainteresowani bezpłatną stroną internetową to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505904182
Zapraszamy także na stronę projektu www.enet.ovh 

Ważne: Po wykonaniu strony istnieje możliwość przeniesienia jej na inny serwer lub pozostawienie jej na serwerze autora projektu.