Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od wielu lat nasza redakcja słynie nie tylko z komercyjnego podejścia do biznesu. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy pomoc innym. Jeśli tylko mamy takie możliwości wspieramy akcje charytatywne, dzięki których czujemy się po prostu lepiej.

Od wielu lat angażujemy się w wspieranie dzieci z biednych rodzin, chorych, ale także zwierzęta pozostawione same sobie. Obecnie w naszej redakcji mamy dwa adoptowane pupile, jednak na tym nie poprzestaniemy. Przy wsparciu innych dajemy od siebie maksymalnie dużo. Główny nacisk oczywiście kierujemy na wsparcie medialne oraz zbiórkę artykułów pomocnych w dalszym funkcjonowaniu osób potrzebujących. Długo tego nie robiliśmy, jednak od teraz na bieżąco będziemy publikować podziękowania instytucji, jako dowód naszych działań. Polecamy Wam oczywiście do przyłączenia się do akcji, w których aktywnie działamy. To tak niewiele kosztuje a tak wiele daje...

BajkOLAndia 2016

 

Kategoria: Rekomendacje
Odsłony: 1427