Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wieloletnia redaktor naczelna największego magazynu w branży PBS. Oczywiście do czasu ukazania się nowego tytułu :)

Doświadczony marketingowiec. Z zamiłowania wielka propagatorka internetu. Mimo młodego wieku ;) o branży papierniczo-biurowo-szkolnej wie niemal wszystko.

Zwolenniczka networkingu i rekomendacji. Autorka wielu branżowych przedsięwzięć. Od kwietnia 2015 roku Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej.

Prywatnie - właścicielka adoptowanego w 2012 roku psa a o imieniu Ziemniak.

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University. W 2012 roku wyróżniona statuetką "Osobowość branży PBS".

Jej motto życiowe: Kto chce - szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu.

Jej codzienne redakcyjne życie można śledzić na blogu redakcyjnym: http://skanerblog.wordpress.com

Kontakt:

mob: + 48 608 426 046

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gg: 5433405


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wirtualna klasa

    Jak rozwój nowych technologii i informatyzacja szkół wpłyną na edukację w Polsce? Czy w najbliższym czasie uda nam się odejść od tradycyjnych metod nauczania? A może nic się nie zmieni i system edukacji pozostanie bez zmian? Oto prognozy ekspertów.

    Więcej…  
  • Z PRISM-em do Portugalii - videowywiad

    Firma Rafcom rok temu rozpoczęła nową tradycję: w każde wakacje zabiera swoich klientów w odległe rejony świata. W 2015 r., na 10-lecie firmy, zorganizowano wycieczkę do Maroka; w tym roku Zarząd chce ponownie ugościć swoich klientów w ciepłym kraju. Decyzja padła na Portugalię, która jest najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy.

    Więcej…