Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niezaprzeczalnie ma najmniej zdjęć w naszej redakcji. Zazwyczaj to on stoi po drugiej stronie obiektywu. Kadruje, wyostrza, poluje na najlepsze ujęcia. Czasem w krzakach, niekiedy na dachu, innym razem w szafie.

To nasz redakcyjny paparazzi. Ilość zdjęć, które znajdują się na jego komputerze przekroczyło liczbę 50.000!!!

W swoich zbiorach nie ma jedynie zdjęcia Dody - jednak uparcie na nią poluje.

Z zamiłowania wielbiciel nowych technologii. To nasza wtyczka u jednego z największych dostawców telefonii komórkowej :)

W jego ręce trafiają największe nowinki technologiczne, które testuje i opisuje.

Prywatnie ojciec nastolatka i zagorzały maratończyk.

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Certyfikat członkostwa w programie HP Amplify

    HP Amplify to program ułatwiający partnerom/ dystrybutorom współpracę z HP, pomagając im w rozwoju i osiągnięciu sukcesu sprzedażowego. Producent szczególnie duży nacisk kładzie na promocję usług oraz sprzedaż online.

    Więcej…  
  • W maju wystartowała ulga na zakup kasy fiskalnej

    Nowe rozporządzenie z dnia 30.04.2019 r. w Dz. U. z 2019 r. poz. 820 i rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29.04.2019 r. w sprawie odliczania lub zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących oraz zwrotu tych kwot przez podatnika skutkowały w zmianach przepisów w ustawie o VAT wprowadzających kasy online. 

    Więcej…