Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Justyna Qunio to z wykształcenia humanistka (Uniwersytet Warszawski, Instytut PAN), a z zamiłowania estetyk i wielka pasjonatka mody. Z modą związana jeste od wielu lat, ale wcześniej kreowała wizerunek nie ludzi, a marek, w korporacjach (branża mediowa, IT, samochodowa i farmaceutyczna). Współpracowała z agencjami reklamowymi i mediowymi oraz stacjami telewizyjnymi: TVN, Polsat, TVP. Od ponad 10 lat doradza wizerunkowo. Konsultuje sesje zdjęciowe, pokazy mody, projekty wizerunkowe dla korporacji. Zajmuje się szeroko pojętym personal brandingiem.

Od kilku lat prowadzi także eventy, szkolenia i warsztaty z zakresu wizerunku biznesowego oraz kształtowania marki personalnej. Współpracuje z korporacjami międzynarodowymi, fundacjami oraz klientami indywidualnymi m.in. Play, Hewlett Packard, Benefit Systems, Fundacją Komunikacji. Ubiera wysokiej rangi managerów oraz osoby medialne - od teraz ubierze także branżę PBS :)

Jest ekspertem wizerunkowym w magazynie Show. Współpracuje również w zakresie wizerunku biznesowego ze ?Szpilkami po godzinach? , fundacją ?Twoja Inicjatywa? oraz organizacją ?Dress for Success?.  Współpracuje z kilkoma dużymi firmami szkoleniowymi i prowadzi własną firmę, szkolącą z zakresu wizerunku oraz personal brandingu: http://shestyle.pl/

W wolnych chwilach prowadzi bloga dla mężczyzn: http://podejrzane.com 


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Drukarki Epson L355 do wygrania na plażowych warsztatach Nikona

    Na odpoczywających nad polskim morzem miłośników fotografii Nikon przygotował wiele atrakcji i niespodzianek. W miasteczku Nikona każdy będzie można przetestować wiele różnego sprzętu, w tym wytrzymałych aparatów, umożliwiających fotografowanie m.in. pod wodą ? modeli Nikon 1 AW 1 oraz COOLPIX AW120, a także wybranych lustrzanek z serii D i lornetek.

    Więcej…  
  • Ile ftalanów jest w zabawkach dla dzieci?

    Razem z UOKIK sprawdziliśmy oznakowanie ponad 200 modeli zabawek oraz zbadaliśmy je pod kątem obecności ftalanów - związków chemicznych zmiękczających plastik i sprawiających, że produkty są bardziej elastyczne i trwałe.

    Więcej…