Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu września. Jeżeli pierwszy dzień września wypada w piątek lub sobotę, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w najbliższy poniedziałek po 1 września.

Według obowiązującego obecnie rozporządzenia zajęcia kończą się z kolei w ostatni piątek czerwca. Wcześniejsze rozporządzenie obowiązujące do 2010 r. ustalało datę końca zajęć na pierwszy piątek po 19 czerwca, tak więc wakacje uległy skróceniu o jeden tydzień.

Kalendarz szkolny 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego warto znać z wyprzedzeniem. Dzięki temu już teraz można wpisać we własnym plannerze wszystkie najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2018/2019. Warto więc szybciej dowiecieć się, kiedy wypadają dni wolne, ferie oraz wakacje. Te informacje ważne są nie tylko dla tych, którzy rezerwują wyjazdy z dużym wyprzedzeniem, ale również dla rodziców zmuszonych do wcześniejszego planowania opieki nad dzieckiem, podczas gdy w szkole jest wolne.

Ile trwa rok szkolny?

Ile tygodni i dni ma rok szkolny? W nowym roku 2018/2019 uczniowie młodsi i starsi będą chodzić do szkoły trochę krócej niż zazwyczaj ze względu na późne rozpoczęcie roku szkolnego. 1 i 2 września wypadają bowiem w weekend, więc pierwszy dzień szkoły przypada dopiero na poniedziałek 3 września 2018 roku. Koniec roku szkolnego przypada na 21 czerwca 2019 r. Nie licząc dni wolnych i świąt rok szkolny 2018/2019 trwa 42 tygodni i 292 dni.

 


NASZA REKOMENDACJA - najlepszy kalendarz ucznia

 

Kolekcja TOUCH przedstawia kalendarze w twardej oprawie z aksamitną w dotyku powłoką, tożsame z całą kolekcją Touch w Oxfordzie.

Spirala użyta w kalendarzu jest podwójna, ułatwia zatem zapisywanie notatek gdyż kalendarz leży idealnie płasko.

Okładka przyciąga uwagę czterema wyrazistymi, intensywnie nasyconymi kolorami.

Kalendarz ten jest w praktycznym formacie 12x18, z wieloma udogodnieniami, takimi jak - plan lekcji, miejsce na ważne daty, oceny jak również dyżury nauczycieli.

Na końcu kalendarza znajdują się mapy jak i inne istotne informacje.

Strony posiadają tagi aby móc korzystać w pełni z aplikacji Scribzee, która umożliwia nie tylko łatwe zeskanowanie notatek a dodatkowo pozwoli nam na przechowywanie ich w smarfonie jak również utworzenie przypomnienia.

 


Ferie 2019

Jak co roku ferie 2019 również będą podzielone na kilka tur. Jako pierwsi 14 stycznia 2019 zimowy wypoczynek zaczną uczniowie z województw:

 • kujawsko-pomorskiego,
 • lubuskiego,
 • małopolskiego,
 • świętokrzyskiego,
 • wielkopolskiego.

21 stycznia 2019 przerwa zimowa zaczyna się w województwach:

 • podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Kolejni są uczniowie z dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego. Ostatnie dwa tygodnie ferii 2019 kończą się 24 lutego 2019. W tym czasie odpoczną dzieci z lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego oraz śląskiego.

Dni wolne w roku szkolnym

Oprócz wakacji i ferii dzieci mogą liczyć na kilka „bonusowych” dni wolnych:

 • Od 23 do 31 grudnia 2018 zaplanowana jest przerwa świąteczna;
 • 1 listopada 2018 – Dzień Zmarłych, podczas którego w szkole jest wolne
 • 1 stycznia 2019 świętujemy Nowy Rok;
 • 18-23 kwietnia 2019 – wiosenna przerwa świąteczna i Wielkanoc;
 • 1-3 maja 2019 – weekend majowy
 • 21 czerwca 2019 – koniec roku szkolnego 2018/19

Kalendarz roku szkolnego: wakacje 2019

Kalendarz szkolny 2018/2019 zamykają wakacje. Letnia przerwa w szkole rozpoczyna się 22 czerwca 2019. Na dzień 21 czerwca 2019 przypada koniec roku szkolnego. Zdecydowanie wcześniej zakończą go absolwenci szkół ponadgimnazjalnych. Dla nich zakończenie roku szkolnego zaplanowano na 26 kwietnia 2019 roku.


NASZA REKOMENDACJA - najlepszy kalendarz studenta

Kolekcja ZIP to kalendarze w miękkiej, brulionowej oprawie. Wyróżniają się specjalną, zdejmowaną okładka PCV zamykaną na suwak, dzięki niej  możemy przechowywać w kalendarzu luźne notatki, a służyć może Nam za kieszeń z której nic nie wydobędzie się bez Naszej wiedzy.

Kalendarz ten jest w praktycznym formacie 12x18, z wieloma udogodnieniami , takimi jak  - plan lekcji, miejsce na ważne daty, oceny jak również dyżury nauczycieli.

Na końcu kalendarza znajdują się mapy jak i inne istotne informacje. Ten kalendarz także wykorzystuje aplikację Scribzee, która umożliwia nie tylko łatwe zeskanowanie notatek a dodatkowo pozwala na przechowywanie ich w smarfonie jak również utworzenie przypomnienia.

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Szeroka oferta torebek na Boże Narodzenie.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Ogromna paczka kredek
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • KMP certyfikowane przez Nordic Swan Ecolabel

  Od stycznia 2019 r. KMP oferuje materiały eksploatacyjne do drukarek certyfykowane przez Nordic Ecolabel (dawniej nazwa: Nordic Swan). Certyfikat ten potwierdza wysokie standardy jakości i ochrony środowiska. Oznakowanie ekologiczne świadczy o niskim wpływie testowanych produktów na środowisko, obejmując wszystkie etapy ich cyklu życia.

  Więcej…  
 • HP Inc. wprowadza nowe portfolio i linię produktów PageWide dla drukowania biznesowego

  HP Inc. rozszerza portfolio drukarek o innowacyjne produkty dla biznesu. Do asortymentu trafiają kolorowe i tańsze w eksploatacji urządzenia.

  Więcej…