Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ponad 800 produktów oraz blogosfera to przewodnie tematy, które znajdziemy na najnowszej stronie firmy Mer-Plus. W ramach wsparcia sprzedaży właśnie odbyła się premiera sklepu internetowego oferującego asortyment firmy.

https://kredka.abstore.pl - pod tym adresem każdy fan jednej z lepszych marek artykułów plastycznych dla najmłodszych znajdzie pełną i najświeższą ofertę farbek, kredek, akcesoriów do malowania... W związku z tym, że dystrybutorem marki JOVI w Polsce jest firma Mer-Plus, w sklepie nie zabrakło także toreb i torebek, których producentem jest rzeczona firma z Sulejówka.

Nawigacja po sklepie jest bardzo intuicyjna. Możliwość grupowania produktów w "przechowalni", porównywarka, informacja o dostępności danego asortymentu, a co najważniejsze - pełen przegląd oferty dostępnej na rynku polskim to kluczowe cechy sklepu.

Zapraszamy do krainy twórczości produktami najwyższej jakości.

Marka JOVI, której dystrybutorem jest spółka Mer-Plus, to hiszpańska marka artykułów plastycznych. Znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów dla plastyków, przeznaczona jest do wykorzystania na zajęciach plastycznych w przedszkolach i szkołach podstawowych. Tym samym marka z powodzeniem wspomaga rozwój edukacji artystycznej, mając w tym zakresie już ponad 75 lat doświadczenia!

JOVI jest jedną z wiodących firm na rynku artykułów plastycznych i kreatywnych. Jej produkty są dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie, a lista sklepów, w których można je nabyć, stale się rozwija.

Wiele spośród produktów JOVI przeznaczonych jest do użytku przez najmłodszych. To właśnie w trosce o bezpieczeństwo i radość małych Odbiorców firma dokłada wszelkich starań, by proponowane artykuły dla plastyków spełniały wszystkie ich oczekiwania i były w pełni bezpieczne. Produkty JOVI są oznaczone szeregiem certyfikatów, potwierdzających fakt, że spełniają one restrykcyjne przepisy krajowe, europejskie i międzynarodowe.

Ponadto JOVI troszczy się o to, by produkowane artykuły były przyjazne także środowisku naturalnemu. Od ponad dwóch dekad firma jest zaangażowana w walkę o poprawę jego stanu. Systematycznie oczyszcza ścieki przemysłowe i usuwa barwniki z wód wykorzystywanych w procesach produkcji. JOVI nieustannie stara się usprawniać procesy produkcyjne w taki sposób, by zmniejszyć zużycie wody oraz wdraża politykę zarządzania odpadami w postaci opakowań, aby zmniejszyć ich ilość i zapewnić ich przetworzenie lub zniszczenie.

#Zostańwdomu i zmaluj coś z marką JOVI.

Odwiedź sklep: https://kredka.abstore.pl

Odwiedź facebook: https://www.facebook.com/ZmalujmyCos/

Odwiedź Instagram: https://www.instagram.com/jovipolska/

Odwiedź Youtube: https://www.youtube.com/user/CanalJovi

Wybrane ogłoszenia

Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Różne kształty, żywe kolory.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Branża reklamowa w okresie pandemii - wywiad video z prezesem PIAP Edytą Lisowską

    Branża reklamowa wydaje się, że wychodzi powoli z pandemii. O obecnej sytuacji rozmawiamy z samą Prezes PIAP, która szczegółowo odpowie na pytanie: Co dalej?

    Więcej…  
  • Po co komu trójkątne kredki, ołówki i...

    Jeśli jesteś rodzicem to zapewne doświadczyłeś okresu w życiu Twojego dziecka, w których wykazywało ono nadzwyczajną aktywność w rysowaniu. Wiecie, po czym poznać dom, w którym jest maluch? Oczywiście po ścianach, chociaż osobiście takiego doświadczenia nie mam, bo mój syn od razu rozpoczął swoją artystyczną edukację od podłogi, na której permanentnym markerem narysował "mamusię".

    Więcej…