Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To chyba staje się normą, że producenci z naszej branży otwierają sklepy on-line. Ba, kilka lat sama rekomendowałam firmom, aby to zrobili. "Wejście" do hurtowni na półkę nie zawsze jest możliwe, a klienci lokalni czekają na nowe produkty. Jedynym więc rozwiązaniem wydaje się dotarcie do nich on-line.

Oczywiście bardzo często stworzenie sklepu internetowego przez firmę produkcyjną ma na celu przede wszystkim rzetelne pokazanie swojej oferty w formie opisów i zdjęć, oraz wskazanie sugerowanej ceny detalicznej. 

Sklep internetowy firmy SADPEX, który własnie miał swoją premierę ma za zadanie promować markę CRESCO. Przepiękne wizualizacje, na bieżącą uaktualniany asortyment oraz łatwa nawigacja po sklepie - to najlepszy nośnik reklamy.

Cała strona podzielona jest na kilka działów:

 • pióra wieczne
 • pióra kulkowe
 • długopisy 
 • zestawy
 • akcesoria
 • pisaki
 • wymazywacze
 • markery 
 • naboje

Strona http://www.piszimaluj.pl/ to kopalnia zdjęć, które każdy inny sklep może wykorzystać w handlu. To miejsce na opinie z użytkowania marki oraz szeroki opis produktów.

Dodatkowo to miejsce na promocje.

A jedna z nich właśnie ruszyła.

-10% rabatu dla każdego klienta - Rabat ograniczony czasowo, przy zamówieniu wystarczy użyć kodu college10. Dodatkowo wystarczy kupić już dzisiaj pióro wieczne COLLEGE w specjalnej cenie.

IDŹ DO SKLEPU: http://www.piszimaluj.pl/


REKLAMA

Kolekcja COLLEGE GRIP 

 

Wybrane ogłoszenia

Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Life Up & Wake Up - konkurs

  29 września to w większości krajów świata Międzynarodowy Dzień Kawy. Napój z palonych, a następnie zmielonych ziaren kawowca święci triumfy szczególnie w krajach arabskich już od ośmiu wieków. W Europie przyjął się w połowie minionego tysiąclecia, a dziś kawę spożywa się chętnie na każdym kontynencie. 29 września niektóre sieci kawiarni częstują swoich klientów darmową kawą lub sprzedają ją w promocyjnej cenie. 

  Więcej…  
 • Co w Allperze polecamy na Walentynki i co oznacza ten porozumiewawczy uśmiech?

  Jest to chyba jedno z najbardziej wyczekiwanych pytań w lutym. Uśmiechamy się, bo według naszego wiodącego portfolio materiałów eksploatacyjnych powinniśmy odpowiedzieć coś w stylu "Kup materiał Expression i wydrukuj barwną Walentynkę" albo rzucić hasło "Expression Perfekt - gorrąca głębia czerwieni może być Twoja". Oczywiście już wyobrażamy sobie jak Zakochani zmotywowani reklamą w dniu 14 lutego obdarowują się drukarkami i tonerami dla uczczenia wielkich uczuć :).

  Więcej…