Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rzeczywistość branżowa dość mocno ewaluowała przez ostatni rok. Wprawdzie aktywność w internecie od dawna skutecznie wykorzystywana jest przed wiele firm, jednak ostatnie 12 miesięcy bardzo mocno przyspieszyły tę aktywność. To już kolejna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoim klientom.

Hamelin jest francuską firmą rodzinną i liderem rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Jej produkty zapewniają wsparcie milionom dzieci w wieku szkolnym, studentom i profesjonalistom na całym świecie podczas nauki, studiów, projektów, jak również życia codziennego. Dla wszystkich pracowników firmy wielkie znaczenie odgrywa w życiu edukacja oraz dobra organizacja w każdym wieku, dlatego też celem ich jest zapewnienie klientom najlepszych narzędzi, które będą pomocne w rozwijaniu umiejętności oraz odnoszeniu sukcesów w nauce.

Poza genialną ofertą, która na bieżąco uzupełnia asortyment firmy, polski oddział niedawno stworzył platformę, która w dobie ciągłej niepewności czy spotkamy się na targach, chce ułatwić funkcjonowanie sklepów, hurtowni i sieci oferujących na swoich półkach marki: Oxford, Top 2000, Elba, Bantex, MyBaq, Inilux oraz Linex.

To dla nich powstała strona: https://hamelin-eos.pl, gdzie w bardzo łatwy i logiczny sposób można dokonać hurtowych zamówień. A jakie są największe korzyści z rejestracji na platformie? O tym poniżej. 


Strona przede wszystkim jest bardzo przejrzysta.


Korzystanie z platformy ułatwia składanie zamówień i komunikację z firmą HAMELIN.

 


Nawigacja jest intuicyjna. 


Każdy produkt jest szczegółowo opisany.


Każdy produkt posiada szeroką galerię zdjęć oraz filmy prezentacyjne.

 

 

www.hamelin-eos.pl

Odkryj potencjał komunikacji online.

* funkcjonalność dostępna dla klientów bezpośrednich Hamelin

Odsłony: 4162