Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Takie małe "nic". Niby do niczego niepotrzebne, a jednak każdy z nas ma go w posiadaniu. Brelok - bo o nim mowa, to nie tylko ozdoba, to także bardzo praktyczny przedmiot.

Doczepiony spinaczem lub łańcuszkiem do kluczy spiętych kółkiem lub karabińczykiem gwarantuje, że nigdy ich nie zgubimy. Najczęściej wykonany z metalu, tworzywa sztucznego lub skóry. O różnym kształcie i kolorze. Dostępny w wersjach "dla każdego"


Breloki od ROZETTE


Funkcja estetyczna breloka wykorzystywana jest m.in. przez firmy, które często używają go jako gadżetu reklamowego. W takim przypadku brelok ozdobiony jest nazwą firmy, jej logo lub nawiązuje kształtem i kolorem do łatwo rozpoznawalnego produktu (np. felgi markowego samochodu czy butelki napoju) albo maskotki.

Maskotki to jeden z bardziej ulubionych naszych breloków. Kolorowe, miękkie, w formie squishes nie tylko pięknie wyglądają, rzucają się w oczy, co pomaga znaleźć szybko klucze, ale także odstresowują :)

Takie propozycje na ten sezon przygotowała firma ROZETTE. Wyjątkowo szeroka oferta różnorakich breloków już dziś dostępna jest w asortymencie firmy z Łowicza.


 

Breloki - squishes

 

 


Przyjrzyjmy się jednak najważniejszym funkcjom breloka. 

Brelok to przede wszystkim  znaczenie oczywiście praktyczne, ponieważ zwiększa ciężar i objętość kluczy. W ten sposób utrudnia ich zgubienie. Tak naprawdę im większy i bardziej kolorowy brelok tym większa szansa na bezpieczeństwo naszego dobytku. Co ciekawe na rynku dostępne są także breloki wzbogacone o urządzenia elektroniczne, ułatwiające odnajdywanie kluczy (reagują wówczas sygnałem dźwiękowym na gwizd lub klaskanie).

Breloki mogą też pełnić dodatkowe funkcje, zwłaszcza jeśli są gadżetami reklamowymi. Mogą mieć postać np. otwieracza do butelek, schowka na żetony do wózków w supermarkecie, miniaturowego kalkulatora, scyzoryka albo latarki diodowej.Osobną kategorię breloków do kluczy są przywieszki, których zadaniem jest informowanie o przeznaczeniu klucza (lokalizacji zamka, do którego klucz pasuje). Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie używanych jest wiele kluczy, wyglądających podobnie, a zatem wszędzie tam, gdzie znajduje się wiele zamykanych na klucz drzwi do różnych pomieszczeń. Przywieszki te mają zazwyczaj wytłoczony lub wygrawerowany numer pokoju, do którego dany klucz pasuje. W najprostszej spotykanej formie są to metalowe lub plastikowe plakietki, na których można napisać flamastrem odpowiednie oznaczenie lub do których można umocować papierową nalepkę z takim oznaczeniem.

Jak widać, taki mały brelok a tyle możliwości. My w redakcji najczęściej jednak wykorzystujemy te z funkcją głównie estetyczną. Kolorowa maskotka co jakiś czas wymieniana, na stałe zdobi nasz zestaw kluczy :)

A Ty jaki posiadasz brelok?

Wybrane ogłoszenia

Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Monsterowe temperówki.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Konsolidacja działań firm: Panta Plast i Inahon.

    Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

    Więcej…  
  • Zabawa w kolorowanki 3D

    Dzieciom nie wystarczy już tylko zwykła kolorowanka. Płaskie przestrzenie wydają się być obecnie passe. Do przedszkoli, domów zawitała nowa forma zabawy w malowanie - kolorowanki 3D, które przyjmują najróżniejszą postać i najróżniejsze poziomy trudności.

    Więcej…