Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Farby do ciała UV to hit ostatnich miesięcy. Ich wykorzystanie podczas wieczornych imprez doda tego szczególnego smaczku Twojemu wizerunkowi. To, co najważniejsze to fakt, że mogą być używane o każdej porze roku i zapewniają wspaniały efekt blasku przez całą noc!

Farbki do makijażu ciała i twarzy marki ALPINO, które na rynku polskim są dzięki firmie Inrerpen z Lędzin, można łatwo nakładać z tuby na skórę palcami lub pędzlem. Świetnie nakładają się na skórę i szybko wysychają. 

Obecnie firma oferuje szeroką gamę kolorystyczną farbek. Nowy makijaż Ultraviolet dostępny jest aż w ośmiu intensywnych kolorach fluorescencyjnych pod światłem UV i intensywnych kolorach w naturalnym świetle. Dzięki nim można uzyskać świecące efekty kolorystyczne. Wystarczy tylko lampa UV lub latarka UV (dostępne po kilka euro), aby kolory świeciły swoim pełnym blaskiem.

Makijaż UV to najnowszy trend na najlepsze imprezy i letnie festiwale. Przeznaczony do malowania twarzy, ciała, ust, oczu oraz włosów gwarantuje niepowtarzalny wygląd. Szybko zmywalny za pomocą wody jest bezpieczny dla skóry i posiada wszelkie certyfikaty..

Te neonowe farby do malowania ciała nadają się do wszelkiego rodzaju imprez, zarówno na prywatne imprezy, jak i do klubów nocnych. Muzycy nie mają już wyłączności na kolorowe malunki: artyści tacy jak Deichkind, Bilderbuch czy artysta malujący farbą do ciała Johannes Stötter rozsławili kolorowe malowidła na ciele, i obecnie są one coraz częściej wykorzystywane przez większość społeczeństwa. Podobnie jak przy wyborze własnego stroju, każdy uczestnik imprezy może wyrazić swój indywidualny styl z farbami do ciała UV.

A jak wyglądają na ciele te marki ALPINO prezentujemy w poniższym filmie.ALPINO ULTRAVIOLET - fluorescencyjne farby do makijażu w tubce 10 ml 

 

Makijaż UV jest odpowiedzią na najnowsze trendy letnich festiwali, balów sylwestowych, karnawałowych oraz wszelkich imprez. Bardzo łatwa aplikacja nie wymagająca stosowania wcześniej żadnych podkladów. Fluorescencyjny makijaż wspaniale świeci zarówno w świetle uv jak i w ciemności.

Do stosowania na twarz, ciało a nawet włosy, usta i oczy. Bardzo łatwa i czysta aplikacja bezpośrednia aplikacja produktu w formie tubki. Bezpieczne, bo przebadane dermatologicznie. Trwaly makijaż po wyschnięciu przetrwa długie godziny. Łatwy do zmycia za pomocą wody.

Farba w tubce 10ml dostępna w ośmiu intensywnych, fluorescencyjnych kolorach: żółtym, czerwonym, różowym, fioletowym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym i ciemnym pomarańczowym.

Dystrybutor: Interpen Sp. z o.o.

Znalezione obrazy dla zapytania logo interpen


Glitter Glow Alpino

Znalezione obrazy dla zapytania glitter glow alpino

Farba do makijażu „ALPINO GLITTER GLOW świecące w ciemności”, z brokatem. Pojemność - 15 ml.

Dystrybutor: Interpen Sp. z o.o.

Znalezione obrazy dla zapytania logo interpen


 

Kategoria: Nowe produkty - branża szkolna
Odsłony: 909