Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Choć tablice kojarzą się głównie z zastosowaniem w szkole, w rzeczywistości rewelacyjnie sprawdzają się także w gastronomii i innych usługach, w postaci informacyjnych potykaczy kredowych, ale także w domu. Tablice do pisania dla dzieci to oryginalny i niezwykle funkcjonalny sposób na urozmaicenie zarówno nauki, jak i zabawy dla najmłodszych.

Tablice do pisania dla dzieci – możliwe zastosowania

Tablice w domowym użyciu mają o wiele więcej zastosowań niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W kuchni świetnie sprawdzają się w roli powierzchni do przekazywania sobie notatek między domownikami, a także jako miejsce do umieszczania informacji o zaplanowanych spotkaniach, rzeczach do zrobienia lub listy zakupów. W biurze domowym idealnie sprawdzą się jako planner codzienny. W pokojach młodzieżowych tablice korkowo magnetyczne to świetne rozwiązanie dla kolekcjonowania zdjęć, biletów na koncerty oraz innych pamiątek. Jeśli zaś chodzi o tablice do pisania dla dzieci możliwości są niemal nieograniczone – świetnie sprawdza się zarówno jako element wystroju, pomoc i urozmaicenie nauki, jak i narzędzie zabawy.
Pomysły na zastosowanie tablic do pisania w pokoju dziecięcym.

Tablice edukacyjne dla dzieci to rewelacyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną rozwijać w swoich pociechach kreatywność, ale też zająć je czymś dłużej niż kilka minut. Do wyboru są tablice do pisania dla dzieci ze ścieralnymi, różnokolorowymi mazakami, tablice magnetyczne z różnorodnymi kształtami, cyferkami i literkami do ćwiczeń nowych słówek. Co więcej niektóre z tablic wyposażone są także w dodatkowe elementy, takie jak papierowe kartki czy liczydło, co pozwala szlifować inwencję twórczą i sprzyja rozwijaniu kreatywności u dziecka.
Jakie rodzaje tablic do pisania dla dzieci mamy do wyboru?
Wygoda użytkowania to główna cecha, dzięki której tablice do pisania mogą się pochwalić wciąż rosnącą popularnością nie tylko w szkołach, innych placówkach edukacyjnych i biurach, ale także mieszkaniach i domach. Do wyboru jest kilka ich rodzajów:

Rodzaje tablic do pisania dla dzieci:
● Tablice korkowe
● Tablice korkowo magnetyczne
● Tablice magnetyczne
● Tablice suchościeralno magnetyczne
● Tablice kredowe
● Tablice kredowe magnetyczne
● Tablice filcowe

Część z nich wymaga użycia pinezek, inne magnesów, niektórych używa się pisząc na nich markerem, inne zaś są klasycznym wariantem, w którym korzysta się z kredy. Najciekawszym rozwiązaniem są jednak tablice do pisania dla dzieci łączące w sobie dwie funkcje. Jest to nie tylko najbardziej praktyczne rozwiązanie, ale także najciekawsze dla młodszych użytkowników.


Tablice suchościeralne- magnetyczne

 

 Tablice magnetyczne-suchościeralne

Tablice suchościeralno – magnetyczne doskonale sprawdzają się zarówno w salach konferencyjnych, lekcyjnych jak i w aulach wykładowych. 


Na ścianę czy stojąca? – zalety i wady obu rozwiązań

Wybierając tablicę do pisania dla dzieci idealną do swojego mieszkania, jej rodzaju to istotna sprawa, ale drugorzędna. Najpierw bowiem należy zdecydować czy lepiej sprawdzi się w naszym wypadku tablica wisząca na ścianę, czy też wolnostojąca, zwana inaczej flipchartem. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Tablice stojące dedykowane są raczej młodszym dzieciom, ze względu na wygodę użytkowania. Z kolei modele przeznaczone do powieszenia na ścianie dają więcej możliwości z uwagi na większą powierzchnię, wymagają jednak specjalnie wyznaczonego do tego miejsca w pokoju.


Tablice stalowe magnetyczne

 

Tablice stalowe magnetyczne - Memoboards

Wysoka jakość i eleganckie wykończenie sprawiają, że tablica doskonale sprawdza się nie tylko jako produkt codziennego użytku, ale jako oryginalny przedmiot, stanowiący atrakcyjny wystrój wnętrza, zarówno domu, jak i warsztatu pracy.

 

Wybrane ogłoszenia

Monsterowe temperówki.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Żelazna Ósemka wśród kwiatów do biura

    Kwiaty w biurze potrafią zdziałać cuda. Wiemy o tym nie tylko my, ale także firmy z naszej branży. Znamiennym przykładem jest pokazane na Fanpage'u KBK zdjęcie siedziby Interhurt w Zgorzelcu. Właśnie ono zainspirowało nas do napisania tego artykułu ku inspiracji pozostałych firm

    Więcej…  
  • Po co komu zakreślacz?

    Zaraz po długopisie to jeden z ważniejszych przedmiotów w każdym biurze, a tak czasem niedoceniany. Potrzebę z korzystania z kolorowych markerów z płaską kocówką odkrywamy już w szkole, a szczególnie na studiach, gdy natłok notatek przerasta nas, a termin wchłonięcia wiedzy zbliża się nieubłaganie.

    Więcej…