Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie jaka aplikacja ostatnio wiedzie prym wśród mediów społecznościowych? Jest to TikTok, ale nie o nim będzie ten artykuł, chociaż fonetycznie będziemy naprawdę blisko.

Tick Tock - to nasz branżowy produkt. Przepiękna kolekcja oferowana w asortymencie firmy ROZETTE już od kilku miesięcy podbija rynek. Kolekcja szkolna, która ze względu na swoje wykończenia, bardziej nadaje się na prezent. Pluszowe dodatki, pastelowe kolory oraz możliwość tworzenia przepięknych zestawów prezentowych.  Zresztą zobaczcie sami w naszym filmie.Dystrybutorem kolekcji Tick Tock jest firma:

P.P.H.U. ROZETTE

Kinga Stefańska - Boszhard

ul. Bortnowskiego 11

99-400 Łowic

Wybrane ogłoszenia

Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowa oferta marki JOVI
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Nowa oferta firmy CX Dystrybucja

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Panta Plast z nową marką w ofercie!!

    O zmianach, jakie mają zajść w asortymencie łódzkiego producenta, firmy Panta Plast, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dziś już oficjalnie możemy przekazać jednak tę wiadomość.

    Więcej…  
  • Kangaro w ofercie firmy Panta Plast

    Już od 2 lat asortyment producenta artykułów biurowych, reklamowych i szkolnych wypełniony jest ofertą firmy Kangaro z Indii. Zszywacze, dziurkacze, rozszywacze oraz zszywki idealnie wpisują się w ofertę firmy Panta Plast z Łodzi.

    Więcej…