Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie jaka aplikacja ostatnio wiedzie prym wśród mediów społecznościowych? Jest to TikTok, ale nie o nim będzie ten artykuł, chociaż fonetycznie będziemy naprawdę blisko.

Tick Tock - to nasz branżowy produkt. Przepiękna kolekcja oferowana w asortymencie firmy ROZETTE już od kilku miesięcy podbija rynek. Kolekcja szkolna, która ze względu na swoje wykończenia, bardziej nadaje się na prezent. Pluszowe dodatki, pastelowe kolory oraz możliwość tworzenia przepięknych zestawów prezentowych.  Zresztą zobaczcie sami w naszym filmie.Dystrybutorem kolekcji Tick Tock jest firma:

P.P.H.U. ROZETTE

Kinga Stefańska - Boszhard

ul. Bortnowskiego 11

99-400 Łowic

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Nowość w ofercie Rafcom.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna dla dzieci i dorosłych.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Zestaw pudełek ozdobnych

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Prawda o pracy w domu: 5 rzeczy, których nikt ci nie mówi

    Na temat pracy w domu toczy się wiele dyskusji. Eksperci nie są zgodni co do tego, czy jest to największa innowacja od czasu internetu, czy też najgorsza rzecz, jaka obecnie nam się przydarza. Istnieje mnóstwo sprzecznych badań wspierających obie strony. 

    Więcej…  
  • Kto nie mierzy wysoko, nigdy nie będzie mógł wygrywać.

    Właśnie mijają dwa miesiące od rozpoczęcia procesu restrukturyzacyjnego w firmie Action. Otwarcie tego postępowania okazało się nie tylko koniecznością, aby bronić polskiego biznesu w obliczu krzywdzących decyzji skarbówki, ale i szansą na dużo szybsze zmiany. Bo dzięki sanacji (jeden z rodzajów restrukturyzacji) firma ma możliwość w krótkim czasie zrewolucjonizować swoją działalność, zmodyfikować strategię i pozamykać nierentowne projekty.

    Więcej…