Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Xbox i PlayStation to dwie najpopularniejsze konsole do gier na świecie. Obie oferują szeroki wybór gier, funkcji i usług, ale istnieją również pewne kluczowe podobieństwa między nimi.

Gracze Xbox i PlayStation łączą ich wspólne zainteresowania i pasja do gier. Oba typy graczy lubią spędzać czas z innymi ludźmi, być kreatywni i pokonywać wyzwania. A wiecie co jest ich symbolem?

To często używany w mediach i kulturze popularnej joystick, który  jest niezbędny do sterowania postaciami i obiektami w grach. To właśnie dlatego firma Main Paper postanowiła wyjść tej, mimo wszystko, niszowej grupie, naprzeciw. Przed zbliżającymi się świętami na rynek trafiła seria artykułów do szkoły, idealnie nadających się dla wielbicieli Xboxa lub Playstation. 

Z tego względu, że to właśnie Joystick jest ikonicznym symbolem gier wideo i to jedno z pierwszych urządzeń, które zostało opracowane specjalnie do gier wideo, jego kształt został wykorzystany w projektach nowych produktów hiszpańskiej firmy. 

Pióra, notesy, ołówki, zestawy papeterii, kalkulatory, piórniki, plecaki, zeszyty, pop-etui - to wszystko utrzymane w stylistyce, która bezdyskusyjnie zadowoli każdego gracza. 

 

Jak widać Joystick, który jest jednym z wielu symboli, które można użyć do reprezentowania graczy i ich społeczności, zawładnął najnowszą kolekcją firmy Main Paper. To urządzenie, które jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i powszechnie używanych symboli, gwarantuje także jego popularność na zeszytach i innych produktach użytku codziennego. Symbol, którego długa historia i znaczenie dla rozwoju gier wideo, od teraz może towarzyszyć nie tylko graczom podczas "zabawy", ale także w szkole. Czyż to nie genialne?.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z reprezentantką firmy Main Paper Poland, podczas którego mieliśmy możliwość poznania tej orygalnej serii dla graczy.

 

 Pełną ofertę dla graczy znajdziecie w KATALOGU ON-LINE firmy Main Paper. 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Nowość w ofercie Rafcom.
Genialna książka dla dziewczynek.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Dostępny w 7 kolorach.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Koronowirus a Twoje prawo jako pracownika

    Zapewne wiesz, że nasza branża wręcz żyje dzięki Chinom. Wyjazdy za nowościami, wizyty w zakładach produkcyjnych, uczestnictwo w targach czy też wyjazdy "szkoleniowo-integracyjne" to już nasza codzienność. Co gdy jako pracownik, mimo Twojej niechęci, musisz wyjechać na Daleki Wschód? Co gdy wrócisz z wakacji we Włoszech i jesteś objęty kwarantanną? O tym w poniższym artykule.

    Więcej…  
  • Porady dla małych i średnich przedsiębiorstw pozwalające zmniejszyć bałagan

    Stworzenie wygodnego i uporządkowanego miejsca pracy jest kluczem do prowadzenia efektywnej działalności. Sabine Holocher z PFU Imaging Solutions oferuje pięć wskazówek dla sektora MŚP, które pomogą zminimalizować biurowy chaos i zmodernizują miejsca pracy.

    Więcej…