Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prowadzenie dziennika jest dla każdego – bez względu na wiek, płeć, stan materialny, wykształcenie. Nie jest to niczym "śmiesznym", banalnym czy bezwartościowym. Przenoszenie swoich myśli na papier może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze życie – poprawić jego jakość i sprawić, że poczujemy się szczęśliwsi. 

Często po głowie "chodzi" nam tysiące myśli, przeplata się ze sobą, urywa – sami się w tym wszystkim gubimy i dusimy. Jesteśmy zdenerwowani, smutni, ale nie do końca wiemy dlaczego. Przelanie myśli na papier i nazwanie emocji (szczególnie tych negatywnych) sprawia, że zaczynamy dostrzegać konkretne problemy, uświadamiamy sobie, co tak naprawdę nas boli i zyskujemy szansę poprawy tej sytuacji. Możemy nazwać nasz problem, zobaczyć go namacalnie – choćby w postaci szlaczków w zeszycie. Przeczytać to, co napisaliśmy, by móc popatrzeć na sytuację pod innym kątem, z innej perspektywy. Emocje przelane na papier są niejednokrotnie niczym kamienie zdjęte z serca, czy z głowy.

Po co więc ten balast nieść – skoro można go zamknąć w pamiętniku, a szczególnie takim, który na sami widok daje nam dużo radości.

Na rynku już od dawna można znaleźć naprawdę ciekawe produkty, jednak ten, który właśnie trafił do naszej redakcji wzbudza w nas skrajne emocje. Z jednej strony chcielibyśmy wszyscy go używać, z drugiej, chyba nasz wiek nie jest adekwatny do grupy docelowej firmy St.Majewski, która wprowadziła go na rynek. 

Zresztą zobaczcie o czym mowa.Pamiętnik z kłódką 3D „włochacz” to naprawdę gadżeciarski produkt z uwielbianej przez dzieci kolekcji My Little Friend.

Przez zbliżającymi się Świętami może okazać się także idealnym prezentem!

Pamiętnik z kłódką 3D włochacz Rainbow cats A5 96

Cechuje go miła w dotyku, włochata okładka z modnym motywem graficznym, efekt 3D, kartki z dekoracyjnym zadrukiem, ozdobna tasiemka i kłódeczka z 2 kluczykami. To wspaniałe miejsce na przechowywanie dziewczęcych tajemnic. 

Czy też się z tym zgadzacie? 

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Idealne dla najmłodszych
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Polska marka artykułów czyszczących.
Ręcznie malowane torebki.
Ogromna paczka kredek
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jaką rolę mogą pełnić rośliny w biurze?

    Nie od dziś wiadomo, że przebywanie wśród roślin odpręża nas i regeneruje. Zmęczonym oczom zaleca się spojrzenie na zielone rośliny, a praca wśród nich daje nam poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że jesteśmy bliżej natury. Kwiaty po prostu tworzą lepszą atmosferę, a my pracujemy wydajniej.

    Więcej…  
  • Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte

    W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO wystartowała 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Przez trzy dni zwiedzający będą mieli okazję podziwiać osiągnięcia wystawców w dziesięciu sektorach targowych. Pierwszy dzień największej imprezy branżowej w Europie Środkowej pokazał, że tegoroczne spotkanie specjalistów będzie pod każdym względem udane.

    Więcej…