Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Podczas tegorocznych targów PaperWorld firma Leviatan-Poligrafia zaprezentowała zupełnie nowy, kreatywny produkt marki Paulinda. Jak informował podczas targów Jacek Pieronkiewicz - Wiceprezes firmy, ciasto-pianka Super Dough nie ma swojego odpowiednika na rynku polskim. 

Ciasto-pianka SUPER DOUGH to zupełna nowość na polskim rynku. To miękka, gładka i lekka masa plastyczna, która po zastygnięciu (zwykle w ciągu 24h w temperaturze pokojowej) nie pęka i nie kruszy się. Pojedyncze kolory można dowolnie łączyć tworząc niekończącą się paletę barw. SUPER DOUGH jest niezwykle miękka i elastyczna, dzięki czemu elementy łatwo się formuje i łączy ze sobą.

Produkt marki Paulinda, którego wyłącznym dystrybutorem na rynku krajowym jest firma Leviatan-Poligrafia, gwarantuje czystą zabawę – masa nie kruszy się, nie klei się do rąk, nie brudzi ubrań i dywanów.

Z tego względu, że SUPER DOUGH skierowane jest do dzieci, nie zawiera glutenu, jest nietoksyczna oraz przyjazna dla alergików. Każdy zestaw zawiera instrukcję jak stworzyć wybrane figurki, co gwarantuje łatwą i miłą zabawę.

Obecnie firma Leviatan-Poligrafia oferuje produkt 3 wersjach:

- SUPER DOUGH MULTI CUTIE 12 zestawów masy 14g w plastikowych pojemnikach 

- SUPER DOUGH LUCKY CHARM 12 zestawów masy 40g w plastikowych pojemnikach 

- SUPER DOUGH COOL DRAGON 12 lub 10 (+demonstracyjna figurka COOL smoka) opakowań masy 56g w opakowaniach blistrowych 

Opakowania zbiorcze, ozdobione barwną grafiką, przyciągają wzrok dziecka i ułatwiają ekspozycję produktu. Ich cena dla ostatecznego użytkownika także sprzyja wprowadzeniu produktów do oferty sklepu lub hurtowni.

Największe opakowanie - COOL DRAGON - w sugerowanej cenie detalicznej kosztuje: 19,93 zł

LUCKY CHARM: 9,96 zł

MULTI CUTIE: 4,98

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt bezpośrednio z dystrybutorem:

www.leviatan.pl


Reklama produktów marki PAULINDA

 


 

Spotkanie z firmą Leviatan Poligrafia podczas targów PaperWorld 2015


 

Kategoria: Nowe produkty - branża szkolna
Odsłony: 6785