Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie, że aby osiągnąć jak najlepszy efekt, NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ? Wiemy o tym nie od dziś. Wiedzą o tym także producenci artykułów piśmiennych, które dedykowane są najmłodszej grupie klientów.

STABILO EASYergonomics expert to seria produktów, które w ostatnim czasie zmieniły swoją nazwę na STABILO EASY Start. Główna przyczyna tkwi przede wszystkim w nazewnictwie, które w obecnej formie wskazuje na główny cel, czyli przyjemność i łatwość nauki pisania. Z tego względu, że jest to czynność zarówno w szkole jak i przedszkolu bardzo ważna, w szczególności gdy są to jej początki, marka Stabilo w jeszcze większym zakresie chce wesprzeć najmłodszych w swoich pierwszych krokach.

Ergonomiczne produkty czynią pisanie łatwiejszym, a naukę przyjemniejszą. Dlatego też STABILO opracowało specjalne przybory piśmiennicze odpowiednie do wieku oraz ręki dziecka. STABILO daje tym samym wsparcie w nauce pisania już od przedszkola oraz możliwość doskonalenia techniki podczas pierwszych lat szkoły. W ofercie firmy Corex Sp. z o.o., która jest dystrybutorem produktów marki STABILO, dostępne są produkty w wersji dla osób prawo oraz leworęcznych. Wyjątkowe profilowane uchwyty narzucają dzieciom prawidłowe ułożenie palców co gwarantuje komfort pisania i zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu ręki. Początek roku szkolnego jest wystarczającym przeżyciem dla dziecka, zróbmy więc wszystko, aby czuło się komfortowo w szkole i w przedszkolu. Dzięki produktom Stabilo Easy Start na pewno ułatwimy im start. 

Należy także podkreślić, że produkty ergonomiczne STABILO EASY zostały wyróżnione „Nagrodą rodziców 2014”, co jeszcze bardziej potwierdza ich funkcjonalność i jakość. W ramach oferty Easy Start dostępne są pióra kulkowe, ołówki automatyczne, ołówki i kredki drewniane oraz od tego roku również pióra wieczne.


 

Dystrybutor: Corex Sp. z o.o.

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Poszukiwani handlowcy!
Papierowe zakładki samoprzylepne
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Każdy Pan wie, co liczy się podczas Mundialu

    Jest czas w życiu każdego kibica, gdy liczy się tylko jedno - dostęp do telewizora i piwo. Na szczęście w branży mamy wyłącznie osoby pełnoletnie więc ustawa o wychowaniu w trzeźwości nas nie dotyczy, a przynajmniej nie podczas Mundialu. Nic dziwnego więc, że akcje promocyjne, które obecnie ruszają koncentrują się głównie na potrzebach osób kibicujących.

    Więcej…  
  • Ministerstwo Finansów po raz kolejny negatywnie rozpatrzyło postulaty Izby!

    PIAP wraz Kancelarią TAX-LEX w styczniu 2020 roku w swoim piśmie zarekomendował Ministerstwu Finansów zmiany, dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety odpowiedź była negatywna. Swoją decyzję MF argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu Państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19.

    Więcej…