Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

- To rok nowości. Już w lutym zaskoczyliśmy rynek kilkoma perełkami - jednak sezon szkolny przyniesie wiele premier produktowych - to właśnie to zdanie zainspirowało nas do przeprowadzenia tego wywiadu. Jak zapowiada Marzena Wasilewska z firmy Mer-Plus, marka JOVI ze swoimi nowościami zaskoczy w tym roku rynek.

Czym? O tym w naszym video.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Nowa oferta w marce KMP.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Monsterowe temperówki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • INQprint świętuje Dzień Kobiet

    3 marca ruszyła kolejna akcja prezentowa w firmie NM Revolution s.c, która jest właścicielem marki INQprint. To całkiem nowa seria materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, która ponad rok temu trafiła na rynek.

    Więcej…  
  • 94 proc. użytkowników zabezpiecza swoje telefony. Większość robi to jednak mało skutecznie

    Zdecydowana większość użytkowników urządzeń mobilnych zabezpiecza swoje smartfony i tablety, jednak stosowane metody są zwykle mało skuteczne – wynika z raportu Fundacji Wiedza To Bezpieczeństwo. Kod PIN czy zabezpieczenie wzorem łatwo jest złamać, co więcej chronią one jedynie urządzenie, a nie znajdujące się na nim dane. To często nie tylko nasze zdjęcia i kontakty, lecz również ważne firmowe dokumenty.

    Więcej…