Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sezon Back To School, to najbardziej pracowity oraz celebrowany czas naszej branży. Mimo, że Ekipa Allper kojarzona jest głównie z eksploatacją, wraz z pełną ofertą zagości wśród eventów sezonu jesiennego takich jak targi czy szkolenia dla grup KBK oraz OSAA. 

Jak zapowiada Dorota Kromołowska - pracownicy firmy przewidują także wiele indywidualnych spotkań z Partnerami handlowymi, aby przybliżyć propozycje nowych produktów, rozszerzyć portfolio eksploatacji a także zaproponować indywidualne rozwiązania marketingowe i lojalnościowe, o których niedawno wypowiadaliśmy się na łamach scanner.com.pl.  - Jestem przekonana, że ten pracowity okres zaowocuje wspaniałymi rezultatami sprzedaży zarówno u nas, jak i u naszych Klientów. - mówi nam podczas spotkania Dorota. 

W sezonie Back To School hasłem przewodnik firmy Allper jest Be Perfect Again! Skąd pomysł na nie? Otóż to właśnie linia Perfect, która będzie miała swoją prapremierę, zainspirowała pracowników do stworzenia takiego motta w nowym roku szkolnym.

Dla przypomnienia mówi nam nasza rozmówczyni - "6 lat temu, Expression, jako pierwsza i do dnia dzisiejszego jedyna marka na rynku, może poszczycić się doskonałym, oryginalnym rozwiązaniem jakim jest linia Perfect. Product Perfect to bezkompromisowa jakość płynąca z indywidualnie wypracowanych rozwiązań, których meritum jest zintegrowany system komponentów, taki, jaki od lat stosuje się w produktach OEM. Nadal jest to pierwszy taki produkt na rynku polskim, którego cechuje najwyższa powtarzalność kolorów."

Motorem napędowym w Allper jest rozwój. Wiąże się to ze zmianami oraz innowacyjnym podejściem do świadczenia usług, doboru produktów, realizacji projektów dla Partnerów.

Na pytanie czym zaskoczy firma w tym roku słyszymy: "Myślę, że odebrałabym Wam i sobie element zaskoczenia, gdybym zdradziła co zaplanowaliśmy w naszej ofercie jeszcze w 2019 roku. Spotkajcie się z nami, a uzyskacie prezentacje z pierwszej ręki! Proponuję także śledzić scann.r, z którym dzielimy  się nowinkami na bieżąco."


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani handlowcy!
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Papierowe zakładki samoprzylepne
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

    14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych. Uruchomiony został live czat, który ułatwi Państwu komunikację. Aby dojechać na targi, organizator zachęca do skorzystania z autobusów RemaDays.

    Więcej…  
  • Jak przekonać pracowników, że naprawdę liczysz się z ich zdaniem?

    Komunikacja w firmie to temat rzeka. Można skupić się na skutecznych i nieskutecznych technikach porozumiewania się, określać specyfikę komunikacji poziomej i pionowej, werbalnej i niewerbalnej, itp., itd. Dlaczego zagadnienie jest aż tak szerokie? Ponieważ w pracy, jak i w życiu, komunikujemy się prawie bez przerwy. Wykorzystujemy do tego różne formy, sposoby, narzędzia i nośniki. Dzwonimy, mailujemy, rozmawiamy, negocjujemy, prezentujemy swoje opinie, delegujemy, prowadzimy zebrania. Tylko dlaczego, skoro mamy tyle różnych narzędzi i tak wiele źródeł wiedzy wciąż, dochodzi do nieporozumień powodowanych złą komunikacją właśnie?

    Więcej…