Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 22-23 kwietnia 2022 roku w podwarszawskiej Zielonce odbyła się kolejna edycja targów Wiosna'22 organizowanych przez hurtownię ABRO. Jak co roku nie zabrakło także największych dostawców z naszej branży. Firma Mer-Plus z marką Jovi szczególnie przykuła naszą uwagę. Na stoisku bowiem malowaliśmy plasteliną...Tak - dobrze czytasz - plasteliną.

Sezon targowy oznacza nic innego, jak zapoznanie się z nowościami albo przetestowanie już dostępnych produktów. Spotkani bezpośrednie z dostawcami w naszym przypadku nie mogą odbyć się bez rozgłosu. Kuluarowe rozmowy zawsze przenosimy do publicznej wiadomości. Dlaczego? Bo chcemy, abyście na bieżąco wiedzieli co w branży piszczy, a w tym przypadku w firmie Mer-Plus, która jest wyłącznym dystrybutorem marki JOVI w Polsce.

O tym, co fajnego ma firma w ofercie, oraz (uwaga), co jest hitem sprzedażowym, rozmawialiśmy z Kasią Grabczak. Wynik naszej rozmowy w filmie.

 ZOBACZ VDEO - SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!

 

ZAPREZENTOWANE W FILMIE PRODUKTY

 

Plastelina Multicultural JOVI 6 kolorów

Plastelina Multicultural JOVI 6 kolorów (Zdjęcie 1)

Opakowanie zawiera 6 lasek plasteliny JOVI po 15g, w różnych kolorach. 
Plastelina w kostkach firmy JOVI jest przyjemna w dotyku, plastyczna i nietoksyczna. 
Dostępna w energetycznych kolorach, które można ze sobą mieszać. Może być modelowana w niskich temperaturach. Ma dużą plastyczność jednak specjalnie dobrana konsystencja sprawia, że utworzone formy nie deformują się. Łatwo się modeluje. Produkt nie twardnieje, aby utrwalić efekt pracy oraz zabezpieczyć ją przed kurzem należy pomalować ją werniksem.
Zabawy z plasteliną rozwijają wyobraźnię, kreatywne myślenie i sprawność manualną najmłodszych. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.
Wyprodukowana na bazie napełniacza roślinnego, posiada do 33% więcej objętości od standardowej plasteliny. Mocna tekstura. Giętka i elastyczna: bardzo łatwo jest wyjąć ją z foremki, nie niszcząc kształtu. Można ją łatwo wygładzić palcami, nie pozostawiając śladów.

 


Glina samoutwardzalna - różne kolory i gramatury

Glina samoutwardzalna biała 250gr

Glina samoutwardzalna to specjalna masa do modelowania wykonana z gliny, która przeznaczona jest zarówno dla starszych, zaawansowanych użytkowników, jak i najmłodszych, dopiero początkujących rzeźbiarzy. Doskonale sprawdzi się podczas szkolnych zajęć plastycznych dla artystów, jako wprowadzenie do rzeźby.Glina ta, po wykonaniu z niej docelowej formy, twardnieje samoistnie na powietrzu – nie wymaga wypalania, co czyni ją bardzo praktyczną i wygodną w użyciu. Następnie można ją pomalować flamastrami, farbami akrylowymi czy plakatowymi i spryskać lakierem w celu zabezpieczenia, a także nadania rzeźbie połysku. W celu zachowania świeżości gliny należy przechowywać ją w szczelnie zamkniętym pojemniku.

Oferta glinki samoutwardzalnej

W ofercie dostępne pojedyncze paczki glinki samoutwardzalnej po 250 g, 500 g oraz 1000 g, a także kuferek z kilkoma sztukami gliny modelarskiej i szpatułkami. Dostępne kolory do wyboru to:

 • biały,
 • szary,
 • teracotta.

 

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Nowość w ofercie Rafcom.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Wysoka jakość wykonania. Idealny na prezent.
Zestaw produktów ECO.
Zestaw plastelin dla dzieci.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • To był rok pod hasłem szybkich akcji...

  Polska, rodzinna firma. Wspólny cel, wspólne plany na rozwój. Niezmiennie w czołówce naszych rodzimych producentów. W zeszłym roku doceniona za swoją działalność kolejną Gazelą Biznesu. Jej pomysłodawca i twórca wyróżniony najważniejszą nagrodą Meeting Premiera 2017. Dziś rozmawiamy z Wiesławem Kozaneckim, Prezesem firmy Panta Plast Sp. z o.o. - najbardziej zasłużoną osobą w branży PBS.

  Więcej…  
 • Zbliża się początek roku szkolnego, a z nim ważne decyzje zakupowe rodziców.

  Po wakacjach dzieci znów rozpoczną naukę. Nawet jeśli z powodu epidemii przez jakiś czas odbywałaby się ona zdalnie, wiąże się to z zakupami podręczników, przyborów szkolnych, opłatami za czesne itp. Z ubiegłorocznych badań CBOS „Wydatki rodziców na edukację dzieci w roku szkolnym 2019/2020” wynika, że średnio wyniosły one 1120 zł. Z pomocą przychodzi rząd, który w ramach programu „Dobry start” przyznał 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia. Także Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów chce wesprzeć rodziców radą przy zakupach związanych z początkiem roku szkolnego.

  Więcej…