Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Motoryka mała, bo o niej mowa, to temat kampanii edukacyjnej zorganizowanej przez Activejet. Eksperci są zgodni, że warto ją ćwiczyć, by pomóc dziecku w jego prawidłowym rozwoju. Ćwiczenia są proste i mogą przybrać formę świetnej zabawy, a jednocześnie ułatwią dziecku dobry start w dorosłość.

Niewielu dorosłych zwraca uwagę na znaczenie rozwoju motoryki małej, czyli sprawności dłoni i palców u dzieci, a jest ona odpowiedzialna za wiele codziennych zadań. W chwili narodzin nie potrafimy jeszcze z niej korzystać, ale wykształcamy ją i doskonalimy zaczynając od najwcześniejszych lat życia. Dlatego, im dzieci wcześniej nabiorą wprawy w chwytaniu zabawek, kolorowaniu, czy układaniu klocków, tym łatwiej będzie im w przyszłości wykonywać nieco trudniejsze czynności, takie jak jedzenie sztućcami, wiązanie butów czy w końcu - pisanie. Motoryka mała i duża, do której należy ogólna sprawność ruchowa całego ciała, przekładają się również na lepszy rozwój mowy. Warto więc zacząć ćwiczyć ją jak najwcześniej, aby dziecko miało właściwy start, gdy pójdzie do szkoły.I właśnie na to postanowiła zwrócić uwagę polska marka Activejet

- Rusz ręką przedszkolaka, aby pisanie przyszło mu w przyszłości z łatwością, a zdobywanie wiedzy nie było udręką. To motto naszej kampanii, bo niestety często z braku czasu, zajmujemy dzieci elektroniką, co skutkuje hamowaniem ich rozwoju motorycznego. Postanowiliśmy wyjść temu zjawisku naprzeciw. Chcemy pozytywnie oraz kreatywnie wykorzystać czas jaki codziennie spędzają w przedszkolach nasze pociechy. Dlatego dla chętnych placówek zorganizujemy warsztaty, które pobudzą ich dłonie do aktywności. Poza tym, być może część zabaw będą mogły wykorzystać w domu zamiast sięgać po smartfon czy tablet – wyjaśnia Dominika Kopycka, Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju sprzedaży w ACTION S.A.

W intrenecie na stronie https://www.ruszreka.pl/ znajdują się bazowe informacje o kampanii, czy fotorelacje z warsztatów. Natomiast na stronie activejet.pl w zakładce Blog https://www.activejet.pl/blog dostępne są felietony wokół tematu motoryki u dzieci. Oprócz strony i bloga, można znaleźć nas również w mediach społecznościowych ,,Rusz ręką” (Instagram, Youtube).- Z uwagi na duże zainteresowanie projektem, obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania nie tylko przedszkoli, które już się do nas zgłaszają, ale przede wszystkim partnerów chcących razem z nami tworzyć i rozwijać akcję „Rusz ręką”. Kampania ta powstała przede wszystkim z potrzeby wsparcia dziecięcego rozwoju. Mocno wierzę, że ten cel znany jest wielu firmom i instytucjom, które codziennie docierają do świata dzieci. Jeśli tylko mają oni ochotę podjąć się tej misji - zapraszamy. Jesteśmy pewnie, że uśmiech i szczęście dziecka będą dla nich najlepszym potwierdzeniem, że warto robić dziś biznes z ludzką, społeczną twarzą – zapewnia Dominika Kopycka.

O pomysłodawcy kampanii „Rusz ręką”

Inicjatorem kampanii jest Activejet - polska marka materiałów eksploatacyjnych do drukarek, przede wszystkim tuszów i tonerów. Od początku swojej działalności, czyli od 2002 r. wspiera ona inicjatywy społeczne i sportowe. W latach 2012-2013 logo Activejet widniało na koszulkach piłkarzy Legia Warszawa. Od 2014 r. do końca 2016 r. marka ta była także sponsorem strategicznym zawodowej grupy kolarskiej VERVA Activejet Team. Obecnie marka w ramach kampanii ,,Rusz ręką” chce dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu świadomości o prawidłowym rozwoju dzieci w oparciu o wspomaganie aktywności motorycznych u najmłodszych.

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Papierowe zakładki samoprzylepne
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Szeroka oferta breloczków
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videorelacja z targów Centrum Wiesław Sacharski - marzec 2019

    To było wyjątkowe spotkanie. Niby jedno z wielu w tym sezonie, a jednak zupełnie inne. A chyba najważniejsze, to ta rodzinna atmosfera, którą zapewniał właściciel firmy Centrum - Wiesław Sacharski wraz z żoną. Zawsze uśmiechnięty, z ogromem pomysłów na biznes, otwarty i pomocny. Nic dziwnego, że aż tylu dostawców i tylu klientów przybyło na kolejną edycję targów wiosennych organizowanych przez hurtownię Centrum z Ostrołęki.

    Więcej…  
  • III edycja targów Gift Show za nami!!!

    Ponad 200 wystawców, liczne konkursy, różne tematycznie warsztaty. Dodatkowo możliwość poznania szerokiej oferty artykułów z Chin. Było kolorowo, towarzysko i po raz kolejny za krótko. Kogo wypatrzyliśmy na III edycji targów Gift Show Poland? Zobaczcie w naszym videoreportażu.

    Więcej…