Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne Drogi Czytelniku już wiesz, że akcja Kolorowe Kredki przyciąga coraz więcej osób i firm. Tym razem dołączyła do nas firma Allper.

Oto, co czytamy na ich profilu na Facebook'u:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączamy jako Partner akcji Zbieramy kolorowe kredki bo pomaganie jest cool!
To bardzo przyjemna i łatwa akcja - wystarczy tylko trochę dobrej woli i... stare kredki. Wszystkim, którzy są w okolicy i chcą przyłączyć się do akcji oznajmiamy, że tu: Częstochowa, ul. Warszawska 79 są mile widziani w celu oddania starych, niepotrzebnych kredek!
Tego typu akcje są przez nas zawsze wspierane. Do tej pory, nieustannie od kilku lat zbieramy plastikowe nakrętki i przekazujemy je regularnie na rzecz najmłodszych dzieciaków. Tym sposobem wsparliśmy już na kwotę kilku tysięcy przekazując kilkaset kilogramów nakrętek. Jeżeli chcecie dołączyć - zachęcamy. To tak niewiele dla nas, a znaczy tak dużo dla dzieciaków.
Przypominam także o innej akcji: zbieranie zużytej eksploatacji: tusze/tonery/bębny/tasiemki. Tu beneficjentem jesteśmy My wszyscy, bo zbiórka zapewnia, że chronimy środowisko przed gromadzeniem odpadów. W programie ECOPassion Allper je po prostu przetwarza.
Na koniec jeszcze jedna z naszych inicjatyw, aczkolwiek nie związana ze zbiórką - tym razem chodzi o zakupy. Kupując produkty Dottsi, wspieramy Fundację Kuby Błaszczykowskiego Ludzki Gest, która pomaga dzieciom! Fundacja otacza opieką zarówno dzieci z dysfunkcjami jak i te w pełni sprawne. Chodzi przede wszystkim o realizację marzeń, aby dać szansę talentom, kształtować właściwe postawy wśród dzieci i młodzieży.
Biorąc udział w tych wszystkich akcjach, chcemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, płynącymi tak z serca jak i doświadczenia: Łatwo jest pomagać. To nie wymaga ani wysiłku ani nakładów finansowych. Wszystkich stać nas na tę pomoc. A pomoc oddaje nam ogrom pozytywnych emocji, uśmiechów i lokuje nas pośród społeczności, powiedziałabym "z klasą"! Zwyczajnie... BO POMAGANIE JEST COOL!

 

Jeśli Twoja firma też chce dołączy do akcji polecamy lekturę artykułu oraz umieszczenie w swojej firmie pudełka na zużyte kredki. My wraz z Ewą Zielińską stworzymy takie oto dzieła, które już dziś ujrzały światło dzienne.

 


Wybrane ogłoszenia

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Monsterowe temperówki.
Papierowe zakładki samoprzylepne
Produkcja: Polska!!
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wybieramy najładniejszą witrynę na Walentynki!!

    Przed nami walentynki, jednak nie będziemy Was namawiać do zakupów "serduszkowych" prezentów. Chcemy jednak nagrodzić Waszą twórczość. 

    Więcej…  
  • Skanery Fujitsu nagrodzone

    7 lipca Fujitsu otrzymało oficjalne certyfikaty Red Dot Awards za najlepszy design podczas gali Designers’ Night w muzeum Red Dot Design w Essen w Niemczech.

    Więcej…