Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapewne dotarły do Ciebie już informacje o wirtualnych targach, które właśnie wystartowały. Dziś krok po kroku pokażemy Ci jak przyjemnie jest robić zakupy bez wychodzenia z domu.

Wirtualne targi internetowe są obsługiwane online, przez specjalnie stworzoną witrynę internetową, co oznacza, że nie trzeba instalować żadnego programu, ani aplikacji, wystarczy skorzystać z linku: https://platforma.corex.pl/targi/.

Aby się zalogować i wziąć udział w targach, należy przygotować jedynie NIP sklepu. Po wejściu na stronę https://platforma.corex.pl/targi/ pojawia się miejsce na wpisanie NIP sklepu, po czym gość targów jest zobowiązany również o wybór hurtowni, która będzie fakturowała zamówienie. 

Po wpisaniu NIP sklepu pojawiają się dane sklepu, które zostały wyszukane w systemie Grupy CX oraz prośba o ich potwierdzenie

Jeśli dane są niezgodne z prawdą system prosi wybrać przycisk po lewej, czyli : „to nie ja”, wtedy pojawi się prośba o kontakt z Grupą CX.

Uwaga: kontakt pod podanym numerem telefonu możliwy jest w godzinach 8-16 w dni powszednie. W pozostałych godzinach prosimy o przesłanie wiadomości do Wirtualnego asystenta (prawy dolny róg) – wówczas kontakt będzie tak szybki, jak tylko będzie to możliwe.

Jeśli NIP jest poprawny, ale mimo wszystko nie udało nam się znaleźć żadnych danych sklepu w systemie Grupy CX, można albo skontaktować się z firmą (przycisk po lewej „NIP jest poprawny”), albo przejść do zakładania nowego konta (przycisk po prawej „chcę założyć konto”).

Prosimy o zwrócenie uwagi na ostatni check box: w trakcie składania zamówienia naliczane są punkty w programie pointShaker, które przed wysłaniem zamówienia można wymienić na kartę podarunkową. Wymiana jest możliwa tylko wtedy, gdy sklep przystąpi do programu pointShaker. Jeśli dane się zgadzają lub zostało założone nowe konto, następuje przekierowanie na stronę z ofertą targową. Wejście do oferty poprzedza komunikat dla sklepów, które mają założone konto na Platformie Corex umożliwiającej zakupy online. Wirtualne targi są sprzężone z Platformą, dlatego wybór hurtowni następuje na obu aplikacjach jednocześnie.Na stronie targowej można wybrać konkretną grupę produktów, można również wyszukać wszystkie produkty danej marki lub znaleźć produkt po nazwie lub indeksie. Na czarnym pasku po prawej stronie znajduje się przycisk „pokaż>>”, jego wybranie powoduje przejście na stronę z podsumowaniem zamówienia.

Za każde zamówienie o wartości minimum 300 zł złożone na Wirtualnych targach sklep otrzymuje rabat 3%.

Każdy produkt ma przypisaną liczbę punktów widoczną po prawej stronie. Za każde 10 zł zamówienia w zależności od produktu naliczamy 1 punkt lub 5 punktów. To, co jest istotne w funkcjonowaniu targów i realizacji zamówienia to fakt, że niektóre produkty firma CX Dystrybucja może dostarczyć dopiero na przełomie czerwca i lipca, jednak są one oznaczone specjalną ikonką widoczną przy nazwie produktu.

W każdej chwili można przejść do podsumowania zamówienia, znajdują się tam zamówione produkty z ilościami, dostępne nagrody oraz wartość zamówienia, wartość przyznanego rabatu i rozliczenie zebranych punktów. Aby przejść na tę stronę wystarczy wybrać „pokaż>>” na czarnym pasku po prawej stronie.

Wybrane nagrody targowe zostaną przesłane razem z towarem lub osobną przesyłką. Uzyskany rabat zostanie naliczony do wartości całego zamówienia. Niewykorzystane punkty można wymienić do końca 2020 r. na inne prezenty dostępne w programie pointShaker logując się na Platformie Corex https://platforma.corex.pl 

Ważne: prosimy pamiętać o wysłaniu gotowego zamówienia korzystając z przycisku na samym dole strony z podsumowaniem zamówienia:

wyślij zamówienie

Towar zostanie wysłany bezpośrednio z magazynu Grupy CX po zaakceptowaniu zamówienia przez hurtownię wystawiającą fakturę. Czas realizacji: ok. 3 tygodni od akceptacji zamówienia przez hurtownię.

W razie pytań/problemów prosimy o kontakt:

• Pod numerem telefonu: 22 489 39 39 lub 512 288 673

• Pod adresami mailowymi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Za pomocą Wirtualnego asystenta na stronie https://platforma.corex.pl/targi/ (prawy dolny róg)

A jak wyglądają targi? Zapraszamy do naszego spaceru po nich :)


 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jaki papier fotograficzny wybrać?

    Drukując fotografie w domu trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, które przy zleceniu wykonania odbitek laboratorium są załatwiane za nas. Jednym z takich aspektów jest papier. Różnią się m.in. wykończeniem, gramaturą i pokryciem. Jaki rodzaj papieru będzie najlepiej pasował do twoich zdjęć? 

    Więcej…  
  • Darmowe podręczniki w szkołach

    Rada Ministrów przyjęła projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczący darmowych podręczników w szkołach. Wprowadzenie dotacji celowej na zakup podręczników, nałożenie na szkoły obowiązku zapewnienia uczniom bezpłatnego dostępu do nich, zmiany w zakresie dopuszczania podręczników do użytku, a także umożliwienie rodzicom wpływu na ustalanie szkolnego zestawu podręczników – to tylko niektóre zmiany, jakie przewiduje projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty.

    Więcej…