Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czasem się zastanawiamy czy to kiedyś się zakończy... Nie w sensie targów, ale historii, jaka w ich tle się tworzy. Ostatnie 2 lata pandemii, teraz wojna w Ukrainie... Po raz kolejny dzisiejsza czas pokazuje, jak bardzo trzeba czerpać garściami z każdego kolejnego dnia życia.

Jak zapewne gro z nas już wie, obecnie w polskich szkołach zapisanych jest 85 tys. dzieci z Ukrainy. W przytłaczającej większości są to uczniowie ze szkół podstawowych. Według szacunków w Polsce przebywa obecnie około 700 tys. ukraińskich dzieci w wieku szkolnym i one wszystkie sukcesywnie będą wracały do nauki na naszych ziemiach. 

Co to oznacza dla branży szkolnej? Nic innego, jak wzrost zapotrzebowania na wszystko, co skierowane do młodzieży w wieku 7-18 lat. Tornistry, zeszyty, artykuły piśmienne. warto także zwrócić uwagę na zapewnienie oferty w języku ukraińskim, co może być ogromną szansą dla drukarń i producentów. Każdy z nas chce zapewnić tym dzieciom dalsze normalne życie, więc także produkty na półkach muszą im dać szansę poczuć się jak w domu. 

Hurtownia ABRO, która od lat przygotowuje spotkania targowe, w tym roku, już za miesiąc ponownie ugości liczną grupę wystawców. Czy w tym roku uwzględnią oni zupełnie nowy asortyment? O tym przekonamy się już 22 i 23 kwietnia w Zielonce. 

Zapraszamy serdecznie na targi. Jak zawsze tam będziemy :) 


 

A jak było w zeszłym roku na imprezie targowej? Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Idealne dla najmłodszych
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Idealne do malowania także pisanek.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Nowość w ofercie Rozette.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
5 kolorów zabawy.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videoreportaż z gali XXV lat działalności firmy Multi

    Władze Brodnicy, Pracownicy i Przyjaciele, Dostawcy i Klienci, prasa branżowa, rodzina... XXV lat firmy Multi obchodzone zostały w pięknym otoczeniu. Gratulujemy Tomkowi i Beacie za piękną działalność prowadzoną w piękny sposób a Państwa zapraszamy do videoreportażu z minionej gali.

    Więcej…  
  • Zakładki, przekładki marki Stick'n

    Praktycznym i bardzo wygodnym rozwiązaniem każdego biura i osób ceniących sobie ład i porządek są zakładki i przekładki. Umożliwiają one nie tylko łatwe oznaczanie dokumentów ale także przejrzyste dzielenie ważnych informacji. Poza tym pozwalają nam zaoszczędzić cenny czas podczas poszukiwania konkretnych rzeczy.

    Więcej…