Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

10 października 2014 roku w podwarszawskiej Zielonce w hotelu Trylogia odbyła się kolejna edycja corocznych targów organizowanych przez hurtownię ABRO. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z minionego spotkania.

Podczas targów rozmawialiśmy niemalże z każdą firmą wystawiającą się w przepięknym klimacie hotelu Trylogia. Wśród uczestników wyłapaliśmy jednak wyjątkowe produkty, o których rozmawialiśmy z przedstawicielami firm oferujących je.

I tak na pierwszy ogień poszedł hit sprzedażowy - prawdziwy powrót do natury - klocki Trick Logic. 

- To bardzo prosty produkt ze skomplikowaną osobowością - prezentował nowy produkt na rynku Marcin Sobczyński.

Z kolei Marta Tomczak z firmy WPC, która w targach uczestniczy od samego początku, przedstawiła najlepiej sprzedający się produkt marki Pilot - serię Frixion.

Gwiazdka sprzyja inwestycjom w nowy kalendarz na rok 2015. Marcin Kopka z firmy Antra przekonywał nas do zakupu właśnie ich kolorowego produktu.

Z Arturem Sobotka z firmy Gandalf rozmawialiśmy o słynnych gumkach Loom Bands, które także w sezonie zimowych mogą przynieść frajdę wielu dzieciom. 

Nie omieszkaliśmy porozmawiać z samymi Gospodarzami jesiennych targów - Anną i Bogusławem Roguscy, którzy już dziś zapraszają na szkolną, przyszłoroczną edycję targów. Kiedy to będzie? Zobaczcie nasz reportaż.

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 wystawców!

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Mer-Plus.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Nowość w ofercie HAMELIN
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Milion pomysłów na...kółka zamoprzylepne

    Pamiętasz lata, gdy jedynymi produktami, które ułatwiały sklejanie rzeczy z papieru, przyklejanie zdjęć w albumie były klej i taśma klejąca? Produkty przydatne acz uczące wiele cierpliwości. Dziś rynek oferuje nam mnóstwo alternatyw, które ułatwiają życie nam, naszej rodzinie jak i całej firmie.

    Więcej…  
  • Rewolucja w VAT już od kwietnia 2018

    Z początkiem stycznia 2018 roku Rząd przyjął projekt i ustawie VAT. Co on zakłada? Split Payment - bo taką nazwę nosi - to metoda podzielonej płatności polegająca na tym, że podatek VAT będzie przekazywany na odrębne konto przedsiębiorcy. 

    Więcej…