Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Polecamy

Idealna do domowego biura.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nadszedł koniec roku 2O2O. Czasu bardzo trudnego emocjonalnie, wyczerpującego, często wypełnionego frustracją i bezsilnością, naznaczonego stratą. Chyba nikt się nie spodziewał, że w ciągu kilku tygodni sposób funkcjonowania społeczeństwa, zasady życia publicznego, swoboda podejmowania decyzji i realizowania planów może zostać wywrócona do góry nogami.

Na szczęście jesteśmy Homo Sapiens i mamy nieskończone umiejętności dopasowywania się do nowych warunków i odnajdywania w zaskakujących okolicznościach. Radzimy sobie z tym czasem lepiej, czasem gorzej, ale ostatecznie jeszcze tym razem przetrwamy i pójdziemy dalej.
Koniec roku pozwala mieć nadzieję.
🍀Jest już szczepionka na COVID-19, Jowisz jest w grupie zero i tylko czekamy na termin zgłoszenia. Mam nadzieję, że będzie to postępować szybko i sprawnie, ludzie zaczną wierzyć nauce i wkrótce będziemy mieli odporność zbiorową na to cholerstwo.
🍀Argentynki po stu latach zmagań wywalczyły sobie prawo do decydowania o swoich ciałach. Dlaczego Polkom miałoby się nie udać?
🍀Udało nam się przetrwać czas na wsi, zobaczyliśmy jak to jest żyć z dala od cywilizacji. Wszyscy nasi najbliżsi uchronili się przed poważnymi konsekwencjami epidemii, nie musieliśmy nikogo opłakiwać. Mieliśmy mnóstwo szczęścia.
🍀Na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości i wyzwania zawodowe. Było to możliwe, dzięki wspaniałym ludziom, których mamy obok. Wspaniale jest wiedzieć, że mamy na kogo liczyć.
🍀Jowisz i satelity” obserwuje dwa razy więcej osób niż na początku roku i liczba ta stale się powiększa. Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️
Nie boimy się roku 2O21. Być może wchodzimy w niego trochę bardziej zmęczeni i mniej entuzjastyczni niż zwykle, ale wierzymy, że musi być tylko lepiej. Innej opcji nie ma.
Jedyne czego nam teraz brakuje, to śnieg.
Dlatego, żeby poprawić nastrój sobie i tym z Was, którzy za nim tęsknią, ulepiliśmy bałwany i zamknęliśmy je w śnieżnych słojach. W dzieciństwie takie kule miały dla mnie prawdziwie magiczną moc. Nie mogłam oderwać od nich wzroku, hipnotyzowały i pozwalały przenieść się do innej rzeczywistości.
Teraz życzymy sobie i Wam, żeby odrobina tej magii przedostała się do rzeczywistości i poprowadziła wszystko ku lepszemu.
Niech ten Nowy Rok będzie dla Was dobry i łaskawy. Żadnych niemiłych niespodzianek i ciężkich prób. Niech przyniesie wytchnienie, normalność, spokój i bezpieczeństwo, których teraz najbardziej wszystkim brakuje.
Niech Wam się darzy!!! 🎉🎊🪄🎈💖
A poniżej wrzucamy zdjęcia z naszej pracy. 

 
Z plasteliny ulep bałwanki.
 
 
Udekoruj je i przyklej do wieka słoika. 
 
 
 
 
Napełnij słoik wodą i błyszczącymi gadżetami lub brokatem a następnie zakręć wieko z bałwankiem
 
Do wykonania pracy razem ze swoją rodziną użyła:
 
Kupicie ją w sklepie:

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Pakowane w eleganckie pudełko.
Różne kształty, żywe kolory.
Tierra Group poszukuje handlowca!
Idealne dla najmłodszych
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolejne hurtownie na liście targów wirtualnych!

    Gdy tworzymy ten artykuł zostało dokładnie 12 dni do końca jednych z większych wirtualnych targów w naszej branży. Obostrzenia związane z COVID-19, które także dotknęły naszą branżę, spowodowały, że cały sezon targowy przeniósł się do trybu on-line. Prekursorem w tej kwestii stała się firma CX Dystrybucja, która niemalże odtworzyła dotychczasową formę zamówień.

    Więcej…  
  • Ponad ćwierć miliona maseczek podarowane przez firmę z branży.

    Dystrybutor Ateneum w dobie pandemii cały czas wspiera placówki medyczne. Na przełomie roku Ateneum przekazało w formie darowizny ponad 260 tysięcy maseczek ochronnych Szpitalowi Specjalistycznemu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

    Więcej…