Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W przeciągu roku mamy mnóstwo świąt. Święto Chłopców, Dzień Bezpiecznego Komputera, Dzień Wychodzenia z Szafy ;P... Mamy nawet Dzień Dziewczynek (11 października), o którym się właśnie dowiedzieliśmy. Brakowało nam jednak jeszcze jednej okazji do świętowania.

Dzień Notesu - oficjalnie ogłaszane przez nas, firmę ROZETTE i Świat Książki święto wszystkiego w czym na co dzień notujemy. Notesy, notesiki, notatniki - niech wiedzą, że o nich myślimy.

Notesy to nie tylko przechowywalnie wspomnień, ale także zbiory pomysłów, przepisów i złotych rad. Nasze babcie miały w swoich przepastnych szufladach po kilka takich grubych kajetów. Fajne wydawnictwa, na wygodnej sprężynie przydadzą się każdemu maniakowi notatek.

Dzisiaj oferta notesów jest tak szeroka, że aż trudno pisać o wszystkich produktach. Jak notes wygląda każdy z nas wie. Jednak nie to jak wygląda, a do czego służy jest istotniejsze w jego funkcjonalności. 


TICK TOCK notes Leniwce-Lamy A5


Dzięki notowaniu masz możliwość skupienia swoich myśli i planów oraz zadań w jednym miejscu. Unikniesz chaosu w głowie i gonitwy myśli w celu przypomnienia sobie “co ja to miałam jeszcze zrobić?”

Profesor Virginia Berninger z University of Washington przeprowadziła ciekawe badania z użyciem rezonansu magnetycznego. Wykazały one, że podczas ręcznego pisania nasza kora czołowa mózgu zwiększa swoją aktywność.
 
Brzmi poważnie?
 
Kora czołowa odpowiada za bardzo specyficzną czynność w naszym mózgu, a mianowicie za procesy zapamiętywania oraz przyswajania większej ilości informacji. Można więc stwierdzić, że ręczne zapiski w kieszonkowym notesie dotyczące ważnych informacji, czy nawet lista zakupów zostaną szybciej i lepiej zapamiętane, niż te które tylko przeczytamy, lub zapiszemy za pomocą klikania w klawiaturę.

Papierowy notatnik gwarantuje także niezawodność, jego działanie nie zależy od baterii, czy internetu, dlatego możemy zabrać go wszędzie i będzie nam służył o każdej porze dnia i nocy :)

W dobie nowych technologii dość często "przerzucamy" się na elektroniczne gadżety. Oczywiście także uważamy, że należy iść z duchem czasu, jednak pamiętajcie, tak jak wczoraj nastąpiła największa awaria Facebook'a, Instagrama oraz Whatsapp'a tak Twój telefon czy komputer w najmniej oczekiwanym momencie może "paść", a notatnik będzie z Tobą zawsze. 

Promocje w sieci!!

Skoro uchwalamy święto notesu, nie może zabraknąć związanych z nim promocji. Na stronie Świat Książki właśnie tego dnia ma odbyć się wiele akcji. Do nich dołączyła także firma ROZETTE, która w swoim panelu B2B, w dniach 7.10 - 31.10 organizuje promocję na wszystkie notesy. Przy zakupie 6 sztuk notesów każdy klient kolejne 6 otrzymuje za 50% ceny.

A jest w czym wybierać!

Najnowsze kolekcje szkolne firmy ROZETTE, to kolor, piękny design oraz funkcjonalność. Zresztą zobaczcie sami.


TICK TOCK notes plusz Leniwiec - szal A5

OPIS:

- TICK TOCK notes/ pamiętnik z pluszową okładką
-Kod EAN 5907354066827
-notes w linię /80 kartek
-Kolor podstawowy jasny róż
-Motyw przewodni leniwiec w szaliku
-Rozmiar A5 cm
-Materiał plusz + papier
-Minimum sprzedażowe 1 szt. 


 MOJITO notes plusz Gwiazda A5

- MOJITO notes/ pamiętnik z okładką pluszową
-Kod EAN 5907354066278
-notes w linię /80 kartek
-Kolor podstawowy miętowy + cekinowa gwiazda
-Motyw przewodni gwiazda
-Rozmiar A5 cm
-Materiał plusz + papier
-Minimum sprzedażowe 1 szt.

Polecamy rejestrację w panelu B2B firmy ROZETTE , która na bieżąco za zakupy na swojej stronie gwarantuje nie tylko super rabaty, ale i prezenty. Każdego miesiąca ogłaszana jest akcja promocyjna na inny asortyment, więc warto łapać okazje!!


Więcej propozycji na stronie:

 https://www.b2b.rozette.pl/search?t=notes 


Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Różne kształty, żywe kolory.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pracownicy coraz bardziej wyczuleni na nielegalne i nieetyczne praktyki firm.

    Jedna piąta pracowników małych i średnich firm zdaje sobie sprawę z nielegalnych i nieetycznych praktyk swojego pracodawcy – wynika z badania BSA przeprowadzonego w kilku europejskich krajach. Prawie trzy czwarte z nich nie miałoby oporów, żeby o takich zachowaniach donieść. Najczęściej na taki krok decydują się pracownicy firm brytyjskich. Do zgłoszenia lub rozważania takiego kroku przyznało się 82 procent ankietowanych, podczas gdy w Polsce – tylko 9. Oznacza to, że sama wiedza pracowników o nieprawidłowościach nie zawsze przekłada się na konkretne działania.

    Więcej…  
  • Wykalkuluj to dobrze!

    Kto z Was używa na co dzień kalkulatora? My bardzo często spotykamy takie osoby. Jeżeli liczenie "zysków i strat" to Twoja domena, to elektroniczne urządzenie liczące zapewne jest Ci niezbędne do pracy. 

    Więcej…