Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To kolejna nasza "renowacja" starych i zniszczonych rzeczy. Po starej konewce, wiaderku, nadszedł czas na ubrania. Na szczęście zapas farb Jovi Decor mamy duży, a że są one idealne na metal, drewno oraz do ubrań to nie omieszkaliśmy sprawdzić czy to prawda. Akurat tak się zdarzyło, że do naszej szafy trafiła piękna długa spódnica. Wszystko byłoby z nią ok, gdyby nie mnóstwo tłustych plam. Tak błyszczący materiał niestety jest wręcz magnesem na tłuste zabrudzeni, szczególnie widoczne, gdy jest jednokolorowy i bez nadruków. Skoro więc i tak spódnica teoretycznie nie nadawała się do chodzenia, szeroka gama kolorów farb marki JOVI Decor jeszcze nam została, postanowiliśmy uratować nasze ubranie.

Do "zabawy" użyliśmy niemalże wszystkich kolorów, które nam zostały: niebieski, zielony, biały, żółty, różowy...

Oczywiście oferta firmy Mer-Plus uwzględnia dużo większą gamę barw, którą pokazujemy poniżej.

Farba akrylowa JOVI srebrna 250ml Farba akrylowa JOVI pomarańczowa 250ml Farba akrylowa JOVI granatowa 250ml Farba akrylowa JOVIzłota 250ml
Farba akrylowa JOVI czerwona 250 ml Farba akrylowa JOVI brązowa 250 ml Farba akrylowa JOVI niebieska 250 ml Farba akrylowa JOVI zielona 250 ml
Farba akrylowa JOVI żółta 250 ml Farba akrylowa JOVI czarna 250 ml  Farba akrylowa JOVI fioletowa 250 ml Farba akrylowa JOVI j. zielona 250ml
Farba akrylowa JOVI różowa 250 ml Farba akrylowa JOVI biała 250 ml  19,50 zł/ 250 ml

 

Praca farbami jest prosta. Na plastikowy talerzyk wylewamy potrzebny nam kolor i nakładamy go na materiał dowolnym narzędziem - my użyliśmy gąbki. nie martwimy się, że kolory nam się wymieszają. Dzięki temu zyskujemy kolejne odcienie. 

Jeśli chcesz pomalować swój ciuch bardziej profesjonalnie, internet jest pełen inspiracji. My skupiliśmy sie na kwiatach, gdyż sama spódnica była typowo w stylu hippi. Oczywiście wszelkie plamy maznęliśmy swobodnymi liniami. 

Jak wyszło? Zobaczcie w naszym filmie. 

 

 

 

 

Nasz malunek sprasowaliśmy, dla utrzymania efektu, co gwarantuje, że nie zejdzie przy pierwszym praniu. Farby jednak najlepiej wyglądają na jeansie. Zważywszy, że moda na malowane ubrania wróciła, warto trochę zaszaleć na wakacje. 

Wybrane ogłoszenia

Idealne do malowania także pisanek.
Różne kształty, żywe kolory.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalny hit tego roku.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Nowość w ofercie Rafcom.
Nowość marki RAPESCO.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Koronawirus może oznaczać koniec tradycyjnych open space’ów.

    Pozycja biur, mimo znaczącej roli pracy zdalnej, pozostaje niezagrożona. – Nie ma takiej przestrzeni, która mogłaby zastąpić biurową, ze względu na kwestię socjalizacji i wspólnego spędzania czasu – mówi Monika Szawernowska, prezes pracowni projektowej Concept Space. Zmienia się jednak podejście firm do aranżacji biur. Typowe open space’y z kilkudziesięcioma biurkami zmienią się w mniejsze przestrzenie, które można elastycznie dzielić, z pomieszczeniami pomocniczymi. Przestrzenie wspólne są projektowane dla poszczególnych działów, a nie jak przed pandemią dla wszystkich pracowników.

    Więcej…  
  • Platforma sprzedażowa w firmie Corex Sp. z o.o.

    Niezaprzeczalny rozwój internetu, siła mediów społecznościowych, oszczędność czasu i pieniędzy to główne argumenty wielu firm z naszej branży, które w swoich działaniach coraz mocniej stawiają na obsługę on-line. Spółka Corex idąc za nowoczesnymi formami kontaktu z klientem od wielu lat inwestuje w najnowsze rozwiązania. Jednym z nich jest Platforma sprzedażowa, o której rozmawiamy z Prezesem firmy Corex Sp. z o.o., Adamem Szawłowskim.

    Więcej…  

Newsflash

Opóźnienia w dostawach z Azji uderzają w firmy i konsumentów.

Globalne łańcuchy dostaw nadal są zakłócane przez lokalne ogniska COVID-19, a sytuację dodatkowo pogorszył wybuch wojny w Ukrainie. W efekcie średnie opóźnienie statków na całym świecie wciąż wynosi około tygodnia, a problemy dotkliwie odczuwają zwłaszcza małe i średnie firmy oraz przedsiębiorstwa pracujące w modelu just in time, które utrzymują minimalny poziom zapasów magazynowych. – Dzisiaj nikt nie jest w stanie zagwarantować im płynności dostaw – mówi Piotr Kozłowski z DB Schenker. Sytuacja transportowa uderza też w konsumentów, bo wysokie stawki frachtu wpłynęły na podwyżki cen i wydłużył się czas dostaw gotowych produktów do sklepów. Na dodatek ten czas wkrótce może być jeszcze dłuższy.

Więcej…

Nowa strona firmy RAFCOM

To była tak naprawdę estetyczna zmiana. Jednak nowa strona firmy Rafcom teraz naprawdę cieszy oko. Polska firma, która od lat pnie się w górę, wchodzi na wyższy szczebel. 

Więcej…

Uliczne gierki.

Prawdopodobnie każdy współczesny dorosły bawił się kiedyś kredą. W dobie elektronicznych gadżetów wielu z nas zapomina podsunąć do zabawy tę wspaniałą rzecz swoim pociechom – to ogromny błąd! Zabawy z kredą nie tylko zachęcają dzieci do aktywności na świeżym powietrzu, ale także rozwijają w nich kreatywność, spostrzegawczość, a nawet – kondycję fizyczną! W co warto bawić się na podwórku, mając do dyspozycji kredę? Sprawdźmy!

Więcej…