Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To kolejna nasza "renowacja" starych i zniszczonych rzeczy. Po starej konewce, wiaderku, nadszedł czas na ubrania. Na szczęście zapas farb Jovi Decor mamy duży, a że są one idealne na metal, drewno oraz do ubrań to nie omieszkaliśmy sprawdzić czy to prawda. Akurat tak się zdarzyło, że do naszej szafy trafiła piękna długa spódnica. Wszystko byłoby z nią ok, gdyby nie mnóstwo tłustych plam. Tak błyszczący materiał niestety jest wręcz magnesem na tłuste zabrudzeni, szczególnie widoczne, gdy jest jednokolorowy i bez nadruków. Skoro więc i tak spódnica teoretycznie nie nadawała się do chodzenia, szeroka gama kolorów farb marki JOVI Decor jeszcze nam została, postanowiliśmy uratować nasze ubranie.

Do "zabawy" użyliśmy niemalże wszystkich kolorów, które nam zostały: niebieski, zielony, biały, żółty, różowy...

Oczywiście oferta firmy Mer-Plus uwzględnia dużo większą gamę barw, którą pokazujemy poniżej.

Farba akrylowa JOVI srebrna 250ml Farba akrylowa JOVI pomarańczowa 250ml Farba akrylowa JOVI granatowa 250ml Farba akrylowa JOVIzłota 250ml
Farba akrylowa JOVI czerwona 250 ml Farba akrylowa JOVI brązowa 250 ml Farba akrylowa JOVI niebieska 250 ml Farba akrylowa JOVI zielona 250 ml
Farba akrylowa JOVI żółta 250 ml Farba akrylowa JOVI czarna 250 ml  Farba akrylowa JOVI fioletowa 250 ml Farba akrylowa JOVI j. zielona 250ml
Farba akrylowa JOVI różowa 250 ml Farba akrylowa JOVI biała 250 ml  19,50 zł/ 250 ml

 

Praca farbami jest prosta. Na plastikowy talerzyk wylewamy potrzebny nam kolor i nakładamy go na materiał dowolnym narzędziem - my użyliśmy gąbki. nie martwimy się, że kolory nam się wymieszają. Dzięki temu zyskujemy kolejne odcienie. 

Jeśli chcesz pomalować swój ciuch bardziej profesjonalnie, internet jest pełen inspiracji. My skupiliśmy sie na kwiatach, gdyż sama spódnica była typowo w stylu hippi. Oczywiście wszelkie plamy maznęliśmy swobodnymi liniami. 

Jak wyszło? Zobaczcie w naszym filmie. 

 

 

 

 

Nasz malunek sprasowaliśmy, dla utrzymania efektu, co gwarantuje, że nie zejdzie przy pierwszym praniu. Farby jednak najlepiej wyglądają na jeansie. Zważywszy, że moda na malowane ubrania wróciła, warto trochę zaszaleć na wakacje. 

Wybrane ogłoszenia

Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Szeroka oferta graficzna.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Różne kształty, żywe kolory.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Dla pasjonatów pięknych widoków.
Na każdą okazję.
Nowość w ofercie Rafcom.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Totalny hit tego roku.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świecące gwiazdy z JOVI - krok po kroku

    Odkryj krok po kroku, jak zrobić gwiazdki z masy papierowej. Bez plam, bez ugniatania i szybkie do wykonania. Efekt fosforyzującą widać zaraz po zgaszeniu swiatła.

    Więcej…  
  • Grupa CX w sezonie targowym nie odpuszcza

    Kwiecień 2018 to zapewne najbardziej aktywny miesiąc w naszej branży. Niezmiennie od parunastu lat właśnie w tym okresie roku wraz z wszystkimi dostawcami przemierzamy Polskę wzdłuż i wszerz, aby spotkać się z naszymi czytelnikami. Testujemy produkty, podpytujemy co słychać w branży, podsłuchujemy ploteczki...

    Więcej…  

Newsflash

Pędzle piankowe i gumowe - co je wyróżnia?

Klasyczne pędzelki kojarzą nam się z przyborami malarskimi składającymi się z trzonka i włosia. To właśnie one najczęściej znajdują się w piórniku wraz z innymi akcesoriami plastycznymi naszych pociech. Tymczasem rodzajów pędzelków dla młodych artystów jest więcej. Doskonałym tego przykładem produkty z oferty marki JOVI, w której znaleźć można m.in. pędzle piankowe i pędzle gumowe. To kolorowe, wygodne w użyciu akcesoria, które z powodzeniem mogą być wykorzystane do różnych kreatywnych zabaw plastycznych.

Więcej…

Efekt motyla w naszej branży - niekontrolowany wzrost cen

Wszystko chyba zaczęło się gdzieś 2 lata temu. nie będę powoływała się na dane oficjalne, ale z obserwacji wiem, że to głównie pandemia wpłynęła na obecną sytuację. Zatory z dalekiego wschodu, straty pieniężne wielu firm tak naprawdę kiedyś i gdzieś musiały znaleźć odpust. Dziś każdy chce odrobić straty. 

Więcej…

Rok 2021 - OSAA zrealizowała swój plan.

Majówka w październiku, publikacja filmu w styczniu :) Taki mamy czas. Wszystko jest względne, ale to, co najważniejsze to dobry nastrój. Nie brakowało go ani 2 miesiące temu, ani miesiąc, ani teraz. Działania przeprowadzone zgodnie z planem B, mimo wciąż zmieniających się okoliczności rynkowych, pokazały, że sieć biuroserwisowa OSAA od ponad 22 lat to przede wszystkim siła grupy. 39 firm patrzące w tym samym kierunku to już nie przypadek - to bardzo mocno nastawione na sukces przedsięwzięcie.

Więcej…