Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

Obecnie rynek pracownika pozostawia wiele do życzenia. Firmy z naszej branży tygodniami szukają dobrych pracowników. Wynik niestety jest marny i nie chodzi o to, że są zbyt wysokie wymagania. Pracownicy po prostu nie zgłaszają się, jak jeszcze było to kilka lat temu, do firm na ogłoszenia o pracę. 

Niestety powód takiej sytuacji jest do dziś nie zdiagnozowany. Stąd też nasza redakcja postanowiła stworzyć obraz dzisiejszego rynku pracy w naszej branży. Ile zarabiamy? Co nam przede wszystkim doskwiera? Jakie mamy oczekiwania?

Zapraszamy do krótkiej sondy - oczywiście anonimowej, która pokaże nam poziomy zarobków w naszej branży w minionym roku. W celu przejścia do ankiety prosimy o kliknięcie w zdjęcie. 


Po udzieleniu odpowiedzi, każdy z jej uczestników będzie miał podgląd na wyniki.

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Mer-Plus.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz inn ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowa oferta marki JOVI.
Nowość w ofercie Rafcom.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Kolejny Konsumencki Lider Jakości w dorobku Activejet

  Activejet po raz kolejny potwierdził swój status niekwestionowanego lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Do szerokiego portfolio nagród i wyróżnień, zdobytych przez markę na przestrzeni ostatnich lat, dołączył właśnie kolejny, szósty już tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.

  Więcej…  
 • Nie żyje nasz Przyjaciel - Artur Piotrowski

  - Będzie dobrze Artur...

  - Inaczej być nie może...

  Więcej…