Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

Obecnie rynek pracownika pozostawia wiele do życzenia. Firmy z naszej branży tygodniami szukają dobrych pracowników. Wynik niestety jest marny i nie chodzi o to, że są zbyt wysokie wymagania. Pracownicy po prostu nie zgłaszają się, jak jeszcze było to kilka lat temu, do firm na ogłoszenia o pracę. 

Niestety powód takiej sytuacji jest do dziś nie zdiagnozowany. Stąd też nasza redakcja postanowiła stworzyć obraz dzisiejszego rynku pracy w naszej branży. Ile zarabiamy? Co nam przede wszystkim doskwiera? Jakie mamy oczekiwania?

Zapraszamy do krótkiej sondy - oczywiście anonimowej, która pokaże nam poziomy zarobków w naszej branży w minionym roku. W celu przejścia do ankiety prosimy o kliknięcie w zdjęcie. 


Po udzieleniu odpowiedzi, każdy z jej uczestników będzie miał podgląd na wyniki.

Kategoria: Sondy
Odsłony: 943