Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Branża PBSiZ obecnie znajduje się prawie na mecie spotkań branżowych. W tym roku dość licznie mogliśmy uczestniczyć i korzystać z promocji podczas sezonu targowego. Organizatorzy wręcz prześcigali się w promocjach, bonusach, programach lojalnościowych. Mimo że od kilku lat dość głośno jest na temat przesytu tego typu imprez, ich ilość z roku na rok rośnie.

 

Za nami kilkadziesiąt spotkań targowych w całej Polsce w hurtowniach: - Luka, Katowice, - Centrum, Ostrołęka, - Famex, Radom, - WAS, Warszawa, - Halim, Łódź, Częstochowa, - Marker, Siedlce, - Hasta, Wrocław, Poznań, - Bertus, Poznań, - Astra, Łomża, - KODI, Lublin, - Alfa, Lublin (zobacz fotorelację), - Misiek, Rzeszów, - Era, Augustów (zobacz fotorelację), - Integro, Białystok, - Karo, Poznań, - Beskid Plus, Bielsko-Biała, - Wikr, Serock, - Abro, Warszawa (zobacz fotorelację), - Resgraph, Rzeszów, - Monika, Bydgoszcz, - B&S, Szczecin, - Aga, Radom, - Partner Premium, Płock, - Artim, Opole, - Atut, Wrocław, - Kram, Obrzycko, - OSAA, Toruń(zobacz fotorelację), - Zemar, Międzyrzecz, - Euro-Trade, Kraków (zobacz fotorelację), - Gros/ Fimar, Łódź, - R-R, Bydgoszcz, - Hurt-Papier, Rzeszów, - CDN, Jelenia góra, - KTW Office, Bydgoszcz, - Paxer, Olsztyn, - Partner XXI Kleks, Toruń, - Partner XXI Pik - Rumia,- ABC, Kraków (zobacz fotorelację), - Rodan - Poznań, Czaplinek, Grafit I - Kielce, Famex - Radom, - Biuro-Plus, Licheń (zobacz fotorelację), Euro-Trade - Rzeszów ...

Jakie dziś są opinie o zakończonych wydarzeniach? Czy nadal taka liczba spotkań targowych ma sens?

Zapraszamy do sondy redakcyjnej. Zapraszamy także do umieszczania w komentarzach Państwa opinii na temat spotkań. Gdzie było najciekawiej? Kto zaoferował najciekawsze promocje? Które targi przyniosły największe korzyści?


Czy liczne lokalne targi szkolne organizowane przez polskie hurtownie w okresie marzec - czerwiec są pozytywnym trendem rynkowym?

Nie - to utrudnia pracę w branży. Obciąża dostawców niepotrzebnymi kosztami. - 0%
I tak i nie. Niektóre z nich nie przynoszą oczekiwanych efektów. - 22.7%
W Polsce powinna wrócić tradycja ogólnopolskich targów w jednym miejscu, bez rozpraszania ich na kilkadziesiąt miast. - 31.8%
Nie mam zdania. - 0%

Głosów ogółem: 22
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 31, 2014

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla kobiety.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Praca w centrum Wrocławia
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Nowa oferta marki JOVI
Nowa oferta marki JOVI.
Ręcznie malowane torebki.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowa oferta firmy CX Dystrybucja

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak skutecznie obniżyć koszty druku w firmie?

    Drukarka to niezbędny element każdej firmy. Codziennie drukując stosy dokumentów, zastanawiamy się jak podnieść efektywność i obniżyć koszty druku. Wprowadzanie oszczędności warto zacząć od poznania kilku prostych zasad optymalizacji druku. Przede wszystkim jeśli nie potrzebujemy najwyższej jakości dokumentów, warto korzystać z trybu ekonomicznego, który znajduje się w opcjach wydruku każdego urządzenia.

    Więcej…  
  • Wybieramy najładniejsze stoisko targów Paperworld, Creativeworld, Christmasworld - 2019

    Przed nami kolejna edycja największych targów dedykowanych naszej branży. Targi Paperworld, Creativeworld oraz Christmasworld już pod koniec stycznia ugoszczą największych dostawców. Jak co roku, od ponad 16 lat, także i nasza redakcja uczestniczy w tym wydarzeniu, tym samym bacznie obserwując trendy rynkowe. Nasza obecność to jednak nie tylko zbieranie newsów, ale i nagradzanie największych graczy za ich twórczość i pomysł na rozwój. 

    Więcej…